Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha fiús dolgot csinálok, ha...

Ha fiús dolgot csinálok, ha lányosat, akkor anyám beleköt. Ennek mi értelme?18L

Figyelt kérdés

Anyám szerint túl fiús vagyok, mindig beszól a ruháimra, hogy fiús, meg rendesen fintorog is hozzá. De ha kifestem a körmöm, sminkelek, szoknyát veszek fel, akkor meg megjegyzéseket tesz, hogy minek.


Ennek mi értelme?


2021. jún. 15. 19:43
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Értelme semmi, csak a saját feszkóját vezeti le rajtad.
2021. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá, úgy fest semmi nem lesz jó.
2021. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen volt. A hajam se tetszett neki soha, mindig vagy túl hosszú, vagy túl rövid, vagy kócos, vagy zsíros, vagy idétlen. Ha magassarkút húztam ritkán, akkor k*rva voltam. Minden ruhámra volt valami beszólása, k*rvás, kövér vagyok benne, nagy benne a seggem, minek mutogatom magam, miért pont ilyen színűt veszek fel, vagy minek öltözök így fel. Otthon: miért ilyen jóféle ruhát hordok ha itthon vagyok, Nem otthon: miért ilyen laza göncöt veszek fel, ami otthonra való. A zokni volt a legnagyobb mániája, én észre se vettem igazából, hogy milyent kapok fel, de azt nagyon sokat hallottam, hogy miért ilyen vastag/ vékony/ idétlen/ hosszú/ rövid / bélelt zoknit húzok télen/ nyáron/ hidegben/ melegben stb. Ha nincs zokni, miért nincs zoknim, megfázok.
2021. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Múltkor én anyám is beszólt, hogy minek veszek fel miniszoknyát.

Mondtam neki, hogy ide figyelj anyu, én már felnőtt vagyok, ne szóljál béke mit veszek fel!


Erre ő azt mondta, hogy jó, de kilátszik a tököd!

2021. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Kezdj saját életet és akkor nem köt beléd.
2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
18 évesen mi sem egyszerűbb
2021. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak magával van baja, de arra képtelen, hogy megoldja a problémáit, így téged baszogat.
2021. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!