Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám a menyét...

Mit tegyek ha anyám a menyét jobban szereti mint engem?

Figyelt kérdés
Anyám a bátyám barátnőjét imádja és minden nap beszélnek és telefonálnak meg küldi neki a szivecskéket meg minden. Ajándékokkal halmozza el és isteníti az egekig. Az én esküvőmre meg anyám képes volt talpig feketébe jönni, kritizál hogy tesóm barátnőjének miért nem írok. Egyébként ha írok neki el sem olvassa. Ezt elmondtam anyámnak és nekem támadt hogy nekem van bajom a hozzáállásommal hogy ezen bepukkadok és nem írok neki azóta csakmert nem nézte meg az üzenetet. Az én férjemet is mindig kritizálja, hogy milyen a munkája stb. Házfelújításban vagyunk és a férjem igenis dolgozik a házon de mindig kritizálja szegényt pedig a maximumot próbálja bele vinni. Mégis mindig szidja és azt akarja hogy hagyjam el. Elegem lett és mondtam anyámnak hogy akkor a menye legyen a lánya én a férjemet fogom választani. Akkor is azt mondja nem baj ő legalább tiszteli őt nem mint én aki tiszteletlen vele. Rosszul esik hogy akármikor átmentem csak a bátyám barátnője volt a téma és meg nem kérdezte hogy velünk mi van.
2021. jún. 16. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Tényleg ne menj oda. Kapják be.
2021. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Anyád egy hülye picha, nincs mit tenni.. Szüntesd be vele a kapcsolattartást, hátha rájön, hogy hiányzol neki.
2021. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos azt nem tudod befolyásolni hogy anyád hogy érezzen, viselkedjen. Viszont saját magadat tudod! Én nem mennék hozzájuk a helyedben, és a továbbiakban nem is keresném őket. Majd hív ha érdekli mi van veletek.
2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

Hagyd ott az anyádat a picsaba.

Majd talán egyszer megtanulja,hogy te vagy a lánya (vagy nem).

De ez a kapcsolat rád nézve mérgező hatású,szóval mindenképp hanyagold.

2021. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Értelmetlen vele foglalkozni. Hagyd ott.
2021. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Az ugye megvan, hogy soha nem kell szóbaállnod anyáddal, ha nem akarsz? Ha valaki szar ember akkor nem kötelező kivételezned vele csak azért, mert rokon. Zárd ki az életedből, ne keresd, ne beszélj vele, éld az életed, ezek meg nyugodtan nyalják csak tovább egymás hátsóját, nem kell hozzá asszisztálnod.
2021. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora pofont lecsűrnék a vénasszonynak!
2021. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Félsz tőlük, ugye, azért jársz oda ha utálatosak is?
2021. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Elhiszem, hogy nagyon fáj, de tenyleg ne keresd. Igy cssk jobban bant,mert ezeket is hozzad tudja vagni. Miért ragaszkodsz hozza??vannak jo pillanatok??en elkerulnem, hatha leesik neki valami
2021. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem fog neki leesni semmi. Majd akkor esik pofára, ha a kiscsaj - aki egyébként nem a menye - otthagyja a bátyádat, vagy fordítva.
2021. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!