Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mindenkinél így van, vagy...

Ez mindenkinél így van, vagy csak az én anyám fétise ?

Figyelt kérdés
Nos.. hol is kezdjem, 20 éves vagyok és szerintem az tök természetes hogy ilyenkor már az ember társat keres illetve azon belül szexuális életet él. Nos az én édesanyám akár hányszor megtudja hogy egy fiúval találkozok legyen ez az aktuális párom, osztálytárs, régi ismerőst stb.. egyből olyanokat kérdez hogy: Milyen volt ? Védekeztetek ? Tudja a dolgát ? (Néha még azt is megkérdi hogy elég nagy-e neki az intim testrésze) Múltkor pont a kapott játékszerem szerettem volna megtisztitani, majd vissza menni a szobámba amikor is édesanyám meglátta hogy valami van a kezemben, egyből kérdezősködött hogy az mi, meg hogy mutassam meg mert érdekli. Egyszóval minden is érdekli az én szexuális életemmel kapcsolatban és ez engem kifejezetten zavar, hogy kislányként kezel mint aki nem tudd védekezni (kiemelném megint hogy 20vagyok) és +még észre se veszi mennyire zavar hogy érdeklik őt a részletek meg hasonló. Szóóóval csak az én anyám csinálja ezt, vagy ez teljesen normális ?!??!

2021. jún. 21. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális
Öregszik és csak kiváncsi
Húzz el otthonról kislány.
Nem, kicsit se normális.
96 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%

Miért nem mondod meg neki határozottan, egyszer s mindenkorra, hogy TABU. És ne tegyen fel erre vonatkozó kérdést!


Ha bepróbálkozik, látványos tereléssel másról kezdesz el beszélni.


Szoktasd, mint a kiskutyát! :-DDD


Három felnőtt lány anyja vagyok - soha eszembe nem jutott volna erről kérdezősködni!

2021. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
2-es kérdező, azért mert ilyenkor besértődik, és nem érti miért baj az hogy kiváncsiskodik, aztán jön azzal a dumával hogy ő csak félt engem.
2021. jún. 21. 10:21
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Ja, teljesen alapvető, hogy akkor mosod a vibrit, mikor a kotnyeles anyád ott maszkál...
2021. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
98%
Ki kell jelölni a határokat. Ez neked tabu, ne féltsen, tudsz magadra vigyázni. Ez nem kell, hogy tetsszen neki, sőt, elfogadnia sem kell, de te nem fogsz válaszolni neki, ha ezekről kérdez. Előbb-utóbb megunja, csak legyél kitartó.
2021. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
5-ös kérdező, nos.. mivel édesanyám nem dolgozik, illetve mindig nyitva van a szobája ajtaja, így esélyem sincs olyankor megtisztítani, esetleg egyéb mást csinálni úgy hogy ő ne lásson meg. Mivel ahhoz el kell mennem a szobája előtt hogy az enyémhez jussak. :) Remélem így érthető.
2021. jún. 21. 10:26
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
jó az, kell neki 1 fiatal erős latin macho
2021. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az enyém nem ilyen.
2021. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

7: tehát anyád nem dolgozik, hanem egész nap a szobájában ül, és azt kukkolja, mikor mész el a szoba előtt a vibriddel a kezedben...?


:-D :-D

2021. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
73%

Ez a te anyukád fétise. Akinek normális szexuális élete van, az nem folyik bele a máséba, csak legfeljebb annyit remél, hogy a másik rendesen meg van kefélve.

Ha zavar, akkor mondd ki, hogy ez a téma "tabu". Nem szégyellősködsz, de nem is beszélsz vele róla, amíg neked a saját vagy neki a saját élete kapcsán nincs kérdés.

2021. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen életszerűtlen, hogy egy 50 körüli nő a nyitott ajtó mellett, a szobájában, lesben ül 7/24, hogy mikor jön arra a lánya, és mit visz a kezében...
2021. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!