Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a gyereked írna egy búcsúle...

Ha a gyereked írna egy búcsúlevelet, hogy öngyilkos lesz, és úgysem fogod megtalálni, majd pár év múlva hazaállítana, hogy egy másik országban kezdett új életet, jó munkahelye, családja van, boldog, mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés
Ha azért csinálta ezt, mert te nem engedted volna külföldre, és ha csak utazást, nem öngyilkosságot írt volna, több ideig kerestetted volna a rendőrséggel, és még a végén megtalálták volna.
2021. jún. 21. 17:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
Kellemetlen sztori, de elgondolkoznék, hogy miért álltam a gyerekem boldogságának útjába, és lehetőleg megtanulnám elfogadni, tisztelni és támogatni a döntését. Bocsánatot kérnék tőle, amiért eddig nem tudott bennem bízni, és megígérném neki, hogy ezentúl ott leszek neki, bármilyen rosszul is esne, amit tett, a veszekedés, számonkérés megint csak a döntésének jogosságát erősítené.
2021. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
61%
Megkérdezném hogy kicsoda ő, nekem nincs gyerekem azután amit tett. És első utam az ügyvédhez vezetne hogy örökölni se örökölhessen utánam semmit.
2021. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%
Ne csinálj ilyet. Ha elmúltál 18, akkor anyád bejelentheti az eltűnésedet a rendőrségen, a rendőrök keresni is fognak, ha meg megtalálnak, akkor elmondod nekik, hogy hagyjanak békén. A rendőrök elmesélik anyádnak, hogy megtaláltak téged, köszönöm szépen, jól vagy, de nem kívánsz vele találkozni. A tartózkodási helyedet nem adják ki anyádnak.
2021. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdekelne többé. Az az ember, aki ilyenre képes, az nekem valóban meghalt. Az aljasság és egoizmus csúcsa.

Felnőtt ember oda megy, ahova akar. Ha külföldre akar, akkor oda. A rendőrség max felkeresi és elmondja, a szuleinkeresik de ennyi, se míg nem tennének.

2021. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki ilyet csinál csak ezért, az taplóság a saját szülőjével. Mert ha azt írtad volna, hogy bántalmazott akkor megérteném. Tönkretenni két olyan ember életét, akik minden téren támogattak az nagyon csúnya de csúnya dolog, az megfordult a fejedben hogy a felnőtt korod legfontosabb eseményeiből és az egész életedből zárod ki őket noname pitiáner hisztid miatt?
2021. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
98%
És mit szólnál, ha hazajönnél de nem lenne már kihez mert mondjuk öngyilkosok lettek az állítólagos halálod miatt? vagy a gyászba haltak bele?
2021. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
86%
Megkérném hogy tűnjön el a házamból. A pofáját nem bírnám látni azután hogy ekkora terhet tett a családra, elhitette mindenkivel hogy megölte magát. Amúgy nem életszerű a sztori, öngyilkosság, de hulla nincs... És mindezt csak azért mert "nem engedtem volna" Felnőtt ember, aki dönthet róla hogy kint akar-e élni, nem kér engedélyt, hanem megy. És nem ilyen undorító módon szökik.
2021. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
22%

Nyílván oka volt a szülőnek hogy nem engedte. Biztos csak menni akart a vakvilágba. Amúgy nem így működik pl. Amerika. Oda vizum kell és csak kevés ember kapja meg a vízumot. Nekem is volt osztálytársam vágy álma volt de egymás után dobták vissza a vízum kérelmét.


Ha sikerül is fel kell tudnod mutatni a bankszámládon nem kevés összeget a napi megélhetésedre. Ha csak felülsz egy gépre hogy mész nagyobb veszélynek teszed ki magad mintha tanulnál előtte angolt felső fokú szintre fejlesztve mert egyrészt könnyebb préda vagy a csalóknak másrészt ha nem ismered az államok ottani hülye törvényeit egy falnak támaszkodással bevisznek a rendőrök mert van olyan állam ahol ez tilos és szabályszegésnek minősül. Ilyen helyekre csak megbízható közvetítő irodával érdemes menni és kinti magyarokal egybol kiutazas elott fel kell venni a kapcsolatot olvasni es olvasni es kiutazaskor barhova megy az ember az adott orszag magyar nagykovetsegenek a szama zsebbe es megjegyezve mert ha barmi van ok tudnak segiteni. Szoval valoszinuleg a szulo ezert nem akarta kiengefni mert hianyosak voltak a feltetelek. De barmi is az indok ez kb a szociopata viselkedest surolja es ez nagyon necc es undorito. Nem is ertem es nem is akarom megerteni az ilyen hulye embereket.

2021. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
19%
* ezert nem akarta kiengedni
2021. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

8!


18 év felett ah ember azt csinál, amit akar. Nincs olyan, hogy a szülő nem engedi. Fogja magát és megy. Ennyi.

2021. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!