Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltözött fiatalok milyen...

Elköltözött fiatalok milyen sűrűn látogatjátok szüleiteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Érdeklődni szeretnék azoktól akik elköltöztek párukkal külön . Ki hogyan oldja meg a szülők látogatását ? Milyen gyakran ,hányszor stb? Heti egy alkalmon kívül tényleg sok ha az ember ritkán de benéz a szülőkhoz? Feleségem feszt kivan akadva ha a rendszeres hétvégi látogatáson kívül beiktatnék egy egy látogatást pluszba hétköznap 3-4 havonta amikor nem nem vagyunk együtt . En viszem túlzásba ?

2021. jún. 21. 21:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Rendes hétvégi? Heti párszor beszélünk, 3-4 havonta látogatunk haza.
2021. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén többnyire. Egyedül él édesanyám
2021. jún. 21. 21:14
 3/23 molnarmarcell21 ***** válasza:
74%

Évente kétszer-háromszor.

Csak az útiköltség kb. 15 ezer Ft, nem szakadt rám a Nemzeti Bank, hogy hetente vagy havonta hazamenjek. Nem beszélve arról, hogy utazni fárasztó és sok idő, én meg pihenni szeretnék a szabadnapjaimon.


Persze nem mindegy, milyen messze laktok és milyen a viszony.

2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
hetente-kéthetente, nagyon jó a kapcsolat köztünk
2021. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Három-négy hetente egy hétvégén. Jó a kapcsolat közöttünk.

(Nem csodálom, hogy a feleséged ki van akadva. Nincs egy olyan hétvége, amit kettesben tölthetnétek.)

2021. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Először 20 évesen 200 km-re költöztem, akkoriban eleinte havonta, később úgy két havonta mentem haza, 25 évesen külföldre költöztünk, azóta évi 2-3.

Hülyét kapnék, ha minden hétvégén szülőkhöz kéne menni, legyen az az enyém vagy a páromé.

2021. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Hetente? Ez nekem abszurd lenne. Dolgozunk, tanulunk mindketten, a hetvege a miénk. Ünnepekkor talalkozunk, az evi 5-6 alkalom, bőven elég. Telefonálni szoktunk hetente 1-2x.
2021. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
8 éve költöztem el. Évente a nagyobb üneppekkor látogatok, meg még néhányszor év közben, ha olyan a csillagállás. Egy látogatás kb. 3-5 óra időtartamot jelent.
2021. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Én havont egyszer kétszer, és jó a kapcsolatunk.

A barátom is ilyen sokat megy.

Jó a kapcsolatuk, de ott nyomatva is van, hogy menjen mert különben biztos nem szereti annyira őket. Igazából nekem ez nem tetszik.

Na meg banyek. Külön életünk van, mégis mindent hozzájuk kell igazítani, különben jön az érzelmi zsarolás.


Nekem sok ennyi látogatás, megértem a párodat.

2021. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Minden nap benézek mert arra járok melóba .
2021. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!