Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel kapcsolatban hazudtál a...

Mivel kapcsolatban hazudtál a szüleidnek vagy a nagyszüleidnek fiatal korodban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Mindennel kb.
2021. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%
nem akartam menni zongoraórára, bebugyoláltam a csuklómat és azt hazudtam az öreganyámnak, hogy elestem és fáj a kezem. elhitte, még sajnált is. a mai eszemmel erre nem vagyok büszke
2021. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akartam suliba menni felráztam a higanyos lázmérőt ,kb.38 fokra
2021. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%

Barátnő...

Csak hagyjanak már a francba.

Otthagyott,otthagytam és aztán eltelt kis idő. Megmondtam,hogy nemrég lett vége.

Eltelt egy kis idő...

Na van barátnőd?Húzzál már a .....

Szerzek mert van bennem teszto,de szakadjál már le te is a faxomról legalább egy qrva percre...

Nem bírtak békénhagyni....

2021. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Semmivel kapcsolatban. Ha nem tetszett nekik max kiabáltak, nyakon húztak. És? Elviseltem, tudtam, hogy nem tart sokaig. Utana ugyanugy boldogan csinalhattam a dolgokat, ahogy nekem tetszett. :)
2021. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Mindennel kapcsolatban...soha nem voltam egy normális gyerek.
2021. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha véletlenül rossz jegyet kaptam, akkor nem mondtam meg otthon, mert még a négyesekért is kaptam a pofonokat, meg elvertek szíjjal. Persze előbb-utóbb kiderült, mert anyám mindig bement szülői értekezleten az összes tanárhoz. Gyűlölöm a gyerekkoromat, állandó gyomorgörccsel éltem.
2021. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Én arról hogy ittam, 14 éves korom óta ittam dugiba, főleg 14 és 16 éves korom között sokat ittam, utána kevesebbet de azért igen.

Arról is hazudtam hogy hol vagyok, mert nem engedtek sehova sem el, és akkor azt mondtam, hogy nagyszüleimnél vagyok. Leginkább ezek voltak. De én igazából azért nem voltam őszinte szüleimmel mert mindenért szidtak s üttek, ezért mindig hazudtam nekük.

Elég előkelő családból vagyok, de a magán életem meg a gyerekkorom, a más kortársaimhoz képest rosszabb volt. Lehetséges ez is vitt rá fiatalon az ivászatra, később megszabadultam tőle, főleg mióta jogsim lett, de nem szerettem a gyerek korom annyi biztos.

2021. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Néha színleltem hogy beteg vagyok, hogy ne kelljen suliba mennem.. annyira jól sikerült a bebeszélés, hogy másnapra általában tényleg szarul voltam. 😅 Ennyi.

Illetve 20 évesen volt egy autóbalesetem, amiről nem tudnak a mai napig. Nem én vezettem hanem a volt barátom. Nem akartam hogy aggódjanak.

2021. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
Amikor sulis voltam sokszor itthon maradtam sunyiban. Később lebuktam és nagyon kikaptam 😅
2021. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!