Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthonról fiatalként elköltözö...

Otthonról fiatalként elköltözöttekhez szól a kérdésem! Miért költöztetek el és hova? Hogy tartottátok el magatokat? Mihez kezdtetek egyedül?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért költöztetek el és hova?

- Mert a szüleim alkoholisták , főleg anyám. Ő agresszív alkoholista, ha berúgott, mindig megvert. Józanul alig láttam. Elóször egy barátnőmhöz mentem. A szülei megengedték, hogy 1 hetet maradjak. ANnyi elég is volt, hogy egy szobát tudjak bérelni.

Hogy tartottátok el magatokat?

Mivel már egész kicsim korom óta ittak a szülők, így 12 éves kortól elkezdtem gyűjteni a pénzt.Tudatosan készültem arra, hogy egyszer elmegyek. 16 éves kortól elmentem diákmunkázni is.

Mihez kezdtetek egyedül?

Voltaképpen sosem voltam egyedül. Voltak barátok akik segítettek ha kellett

24/N

2021. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetem miatt muszáj volt. Albiban segítettek otthonról, egyéb költségekre meg vállaltam apróbb munkákat, voltam futár, szórlapoztam és hasonlók.
2021. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mostohaanyám gyűlölt, mindenért beszólt, lopással gyanúsított, kizárt a házból...

23 évesen költöztem el az akkori barátomhoz, bébiszitterként dolgoztam.


Aztán 27 évesen kijöttem külföldre, mert itt kaptam állást.

2021. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért költöztem el mert ahol laktam semmi munkalehetőség nem volt. Ahová költöztem ott találtam munkahelyet, a fizetésből tartom el magam
2021. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim anyagilag labilisak voltak (bizonytalan volt a költségvetés az az nem érezték a pénzt) és rengetegszer kerültem kellemetlen helyzetbe. Az utolsó csepp a pohárban az volt, hogy a szolgáltató kikapcsolta az áramot és költöztem is… Folyamatos munkám volt így semmibe nem tartott bérelnem egy szobát.
2021. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!