Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Mit szolnatok, ha a...

Szulok! Mit szolnatok, ha a gyereketekrol kiderulne, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2021. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ezer ilyen kérdés volt már, ne mondd, hogy kiírásnál nem dobta ki őket. Sőt, mostanában NAPONTA!


És semmit nem szólnék. Valaki meg kitagadna. Így kb elmondtam a következő 1000 válasz lehetőséget.

2021. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmit
2021. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekemnek nem az a dolga hogy a klónom legyen és ugyanazt az életet élje mint én, ezért elfogadnám.
2021. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Most már óránként lesz egy ilyen kérdés?


Komolyan mondom, nekem eddig semmi bajom nem volt se a melegekkel, se a feketékkel! Totálisan ignoráltam őket.De mostanra eljutottam odáig, hogy utálom az összeset mint a sz@rt!


Egyszerűen felháborító, hogy egy nyomorult EB meccset nem tudok végignézni térdelés meg szivárvány nélkül!


Unom már, hogy folyamatosan, minden irányból tolják a pofámba a propagandát! Azt a propagandát, ami az én meggyőződésemet és értékrendemet sérti!


Persze az én meggyőződésem és értékrendem senkit nem érdekel, mert nem vagyok se meleg, se fekete, se hermafrodita, se törpe!

2021. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Maximálisan egyetértek az előző válasszal
2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kimbella a kimberlyből válasza:
35%

A legtöbb "szülő", aki itt játssza a nagy elfogadást, leírja, hogy elfogadná, attól még az ő gyereke, stb... simán kibaszná a gyereket otthonról. Tapasztalat, nem lehurrogni!


Egy biszexuális gyermek

2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%

Felteszem a kérdést!

Mit szólnátok ha a gyerekem heteroszexuális lenne??


A mai világban ez a ritka…

2021. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5! Ezt szebben le sem irhattad volna! En is hanyok ettol.
2021. jún. 22. 20:50
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Orulnek h megosztotta ezt velem

De az o elete es dontese

2021. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!