Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy derítsem ki, hogy mi az...

Hogy derítsem ki, hogy mi az oka a megjegyzéseknek?18

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, a saját nememet kedvelem jobban. Több mint 6 éve ezt érzem, és így érzem kezd itt lenni az ideje, hogy elmondjam itthon.


Viszont sokszor sok a homofób megjegyzés anyu részéről. És nem tudom miért. Előtte tudni akarom az okot. Mert ha puszta undor, és megvetés, akkor nem coming outolnék. Ha meg sejti és aggódás van a háttérben, hogy mi lesz így velem, és így akarna eltántorítani a "döntéstől"(döntésnek tartja az ilyesmit), akkor elmondanám.


Csak nem tudom, hogy hogy derítsem ki, hogy mi áll a megjegyzések hátterében. Rögtön nem kéne leleplezni magam, szóval tanácstalan vagyok.

Mit javasoltok?


2021. júl. 2. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mindegy, hogy mi van a hatterben. Addig ne mond el, mig nincs hova elcuccolnod (ha ugy alakul).
2021. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
addig nem érdemes míg nem alakul ki komoly kapcsolat addig fölösleges lenne és valószínűleg undor lesz.
2021. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

az elsővel értek egyet

ha nem tudod mgad 100%osan biztonságban (illetve nincs egy menekülési terved) ne mondd el

2021. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet siman nem homo párti, bár az kétesélyes, hogy miként változna a véleménye, ha rolad van szó, lehet pozitiv és negatív irányba is.
2021. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

5.ez nem betegség...

istenem miből gyógyuljon ki?

2021. júl. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
5.Múltszázadi barom aki azt hiszi hogy ha már más szexualitás eltér a heteroszexualitástól az már beteg és mindenáron ki kell gyógyulnia!
2021. júl. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nagy beszélgetésre ne keríts sort, amíg biztonságosan el nem tudsz költözni, ha arra kerülne sor!

Anyád egy-egy elejtett megjegyzésére kérdezz rá! Csak úgy mellékesen, amikor kibukik belőle egy homofób kijelentés, hogy miért gondolja ezt. Ne gyakrabban mint hetente egy kérdés! Ezekből összeáll a kép.

2021. júl. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok mást mondani mint az előttem levőek. Amig nincs hova menned hallgass. Ezt kell előbb megoldanod. Ez független megjegyzéseitől, mert ha nyíltan meleg párti lenne, akkor is kéne előbb egy menekülési útvonal, mert megeshet ilyen esetben is pálfordulás ha kiderül hogy saját gyereke meleg.
2021. júl. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
4%

18 évesen még én sem mondanám, hogy 100%-ra mondanád a bisexséget, ma csak megy ez a hülye divat aztán épp mindenki bisex megvtransznemü…ráadásul a felnött korhatár fejben is kitolódott úgy 25 felé.


Szerintem majd akkor mond el neki.

2021. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
5ös, neked se sikerült kigyógyulni az idiótaságból miért várod el mástól?
2021. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!