Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám engem (19 éves vagyok, és még tanulok) akar elköltöztetni, (hmm inkább utcára tenni), ahelyett, hogy a 29 éves, majdnem nettó 500 ezret kereső bátyámmal beszélgetne el?

Figyelt kérdés

Testvérem elkezdett szidni ma is. Számonkértem, hogy miért szid állandóan, amikor nincs rá oka. Erre ököllel meg akart ütni. Önvédelemből felemeltem a kezemet, erre anyám rám szólt, hogy mit csinálok a fiával...


Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát, pedig azon vagyok. Bár nem tudom mi közük van hozzá, amikor én nem kérek semmire pénzt a szüleimtől. Az, hogy itt lakok, és eszek, azt hittem nem probléma, ha a testvérem is ehet.



Nah, mindegy, erre anyám inkább engem vert meg, hajamat is kitépte kicsit, leöntöttek hideg vízzel , kezemet kicsavarta, hasonlók.


Van más is ilyen cipőben? Ha nincs munkám, hova menjek? Nem bírom ezt már tovább. Halálomat kívánja a "testvérem", olyanokkal vádolnak, hogy lopok. Soha nem loptam, én nem értem, ki akar utálni, hogy egyke "gyerek" maradjon. Nagyon beteg.


Valami tanácsot adjatok, légyszíves.



2021. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Apám se állt ki mellettem.
2021. júl. 4. 19:18
 2/58 anonim ***** válasza:
14%
"Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát" Ez egy nyomós érv, ennél több nem is kell. Azt akarják, hogy próbálj felnőni, és ne rendezkedj be arra, hogy életed végéig majd eltart valaki.
2021. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
#4 tavaly is diákmelóztam 2 helyen...van még bőven zsebpénzem. Alapból sem szeretem szórni a pénzt. De kösz azért. Inkább a halál, minthogy valaki eltartson. Amúgy meg az is szép, ha valaki majdnem 30 évesen otthon lakik és saját keresete van! Ki itt az ingyenélő. Támadjatok, akkor, akik magukra vették a kérdést.
2021. júl. 4. 19:41
 4/58 A kérdező kommentje:
Vizsgaidőszak is volt. Az bér örül, ha túl van rajta. Fel sem lehet lélegezni, már menjel dolgozni.
2021. júl. 4. 19:45
 5/58 A kérdező kommentje:
*ember
2021. júl. 4. 19:46
 6/58 anonim ***** válasza:
99%
valoszinuleg valami mas is van a hatterben, vagy a csaladod teljesen bolond. probalj meg minel hamarabb melot talalni, de ne azert hogy anyad beken hagyjon, hanem hogy elkoltozhess es tobbet ne kelljen felejuk nezz.
2021. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
96%

Nem normalis a csaladod.


Amint tudod hagyd ott oket.

2021. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
96%

Kerüld ahogy csak tudod a bátyáddal a konfliktust én ezt a tanácsot tudom adni, bármit csinál, bármit mond képzeld egy szürke kőnek az egész szituációt, magyarán ne reagáld le a bántását, észre se vedd, de a szüleiddel is kerüld a konfliktust. Előtte is ilyenek voltak a szüleid vagy csak a bátyád utasítgatja a család többi tagját? Azért kíváncsi vagyok csak, hogy egy ilyen ember milyen szakmával keres fél millát, mert semmi EQ-ja nincs.


Amiket meg csináltak veled az bántalmazás, ha ilyen van legközelebb is próbálj segítséget kérni. Nagyszüleiddel mi a helyzet?

2021. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
91%

8


Es ezt hogy kepzeled el?


Kerdezo irta hogy emelte a kezet mert meg akarta utni.


Panaszkodott hogy ez tettlegessegbe is szokott fajulni, nem csak fenyegetesbe.


Mi az hogy nezze levegonek, ha leonti hideg vizzel, kicsavarja a kezet, meguti az arcat?

2021. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

#8 szakma nem fontos, annyit elárulok, hogy emberekkel foglalkozik:')


Protekció álltal van olyan pozícióban, ami miatt ennyit szerez.


Sajnos nem élnek. Egy nagyszülőm van, de egy kavarógép. Rosszindulatú, és kiskoromban az is állandóan bántott, " csak" verbálisan.

2021. júl. 4. 19:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!