Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol is szokás a gyerek...

Máshol is szokás a gyerek csicskáztatása?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy az idõs nagyszülõ nem olyan gyors, mint a gyerek vagy hogy mindenkinek van feladata. Hanem, hogy a gyereket kuldtek el cigiért vagy vele fozettek a kavet, regen meg a tv csatornakat is veluk kapcsolatattak at.
2021. júl. 9. 11:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem csicskáztatás!
2021. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tetszik, kérd magad intézetbe, ott aztán hű de jó lesz.
2021. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Úhh de még mennyire! Én is annak éltem meg, és még most is úgy gondolom,hogy az volt. 33N
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Cigiért sose küldtek, de fagyiért rendszeresen, meg kisboltba, ha elfogyott valami. Ezt én nem vettem/veszem csicskáztatásnak. Mondjuk a saját gyerekeimet nem küldöm el semmiért, megoldom.

Különbség van aközött is, hogy megkérnek szépen, vagy rád parancsolnak.

2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Anyátok nem gondolja csicskáztatásnak, hogy minden nap főz-mos-takarít rátok....????
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
70%

Megfőzni a kávét, elszaladni egy apróságért a sarki boltba, nevetséges ezeket csicskáztatásnak mondani. Az meg végképp nevetséges, hogy valaki fölemlegeti, hogy vele kapcsoltatták át a tévén a programokat! :-))))))))

Te jó ég, micsoda kicsinyes, szarrágó ember lehetsz, kérdező!

5-ös válasza telitalálat! Gondold egyszer végig, anyukád mennyi házimunkát végez heti szinten. Tetőled ehhez képest mennyit kérnek a szüleid? Kapjál már a fejedhez!

2021. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%
Láttam már sokat a munkám során. Felvilágosítalak, hogy ez nem csicskaztatás. Az teljesen más. Én egész nap dolgozom. Előtte hajnalban minden nap megfőzöm az aznapi ebédet. Ez azt jelenti hogy reggel 7re készen kell lennie. Majd miután hazaérek 16kor a munkából meg osszepakolok. Kimosok. Elkészítem a vacsorát. Játszom a gyerekekkel. Nem érzem csicskaztatának.
2021. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%
Ez egyszerű segítség, nem csicskáztatás.
2021. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk iskola után én szedtem össze a kisebbeket, én vittem a kutyát sétálni, én mentem le a boltba suli előtt reggeliért, én főztem délután és én takarítottam, vacsora után én mosogattam. És ezekután úgy este 9kor állhattam neki tanulni. Nem a szüleim voltak, egyéb rokonok. Az "anya" dolgozott, munka után már sem főzni, sem mosogatni nem volt hajlandó, mert ő dolgozott. Az "apa" meg psezett és képes volt megvárni éhesen, míg én hazaérek és lemegyek a boltba zabálnivalóért. A kutyát nem vitte le, nem takarított, csak meresztette a pö csét otthon egész nap. De, igenis csizkáztatásnak éltem meg, mert az is volt. És nem arról van itt szó, hogy néha szaladjon le a gyerek a kisboltba, itt olyan "szülőkről" van szó, akik állandóan a gyereket rohangáltatják, ők meg dajdajoznak otthon. Na meg az sem mindegy, hány éves az a gyerek. Én ezt 13-17 éves koromig tűrtem, majd hangot adtam neki, hogy nem én vagyok a gyerekeik anyja és én ezt tovább nem csinálom. Az volt a hála, hogy jól megtéptek és kiraktak + elhordtak minden ri bancnak.

Azóta sem gondolom, hogy az én fejemben lett volna a probléma. Azért mindennek van egy határa.

2021. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
61%
Ezek nevetségesen apró szívességek.
2021. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!