Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednéd a 14 éves lányod...

Elengednéd a 14 éves lányod éjszakai fürdőzésre a legjobb barátnőjével aki szintén 14 és neki a nővérével aki 19 éves?

Figyelt kérdés
Megkérte, hogy had menjen el a legjobb barátnőjével és neki a nővérével éjszakai strandra. Lesz ott valami buli is elvileg, nem tudom, jó ötlet-e elengedni? Természetesen mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon magára, de még nem mondtam neki igent..

2021. júl. 9. 15:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán bemehetnek? Sok helyen az éjszakai fürdőzés csak 18+-os buli.
2021. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 anonim ***** válasza:
65%
Nem!
2021. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/130 anonim ***** válasza:
72%
Nappal elengedném velük, éjszaka viszont otthon van a helye egy 14 éves kislánynak, akármilyen érett felnőttnek is hiszi magát.
2021. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
56%

Egy felnőtt lány lesz velük és ha a gyereknek rendes nevelésben volt része, akkor felelősségtudata is van 14 évesen. Legalábbis nekem volt ennyi idősen...

Kollégistaként nem voltak szülők, akiktől engedélyt kellett volna kérnem , ha este kimentünk kocsmázni, de pontosan tudtam, hogy alkholt sehogy vagy kis mennyiségben kell inni, mert úgy lettem nevelve, hogy tudjak magamra vigyázni :D

Itt nálunk is szokott lenni éjszakai fürdőzés, van egy-két fura alak, de hol nincsen? Az utcán néha nagyobb veszélyben van, mint ott :D

2021. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 anonim ***** válasza:
77%

"ha nem engeded el akkor meg fog utálni..."

Vannak olyan 14 évesek (sőt, akár fiatalabbak is), akik nem ellenségüknek tekintik a szüleiket, hanem megbíznak bennük, és nagyon jól tudják, hogy ha valamit megtiltanak nekik, azt a gyerekük saját érdekében teszik, nem pedig azért, mert ki akarnak szúrni vele. Ha nem tetszik is nekik akkor és ott, ha akár hisztiznek is egy sort miatta, akkor is tudják, megértik, hogy a szülő tiszta lelkiismerettel, szeretetből, féltésből, óvásból teszi, amit tennie kell, mert felelősséget érez a gyerek iránt.

2021. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/130 anonim ***** válasza:
23%
Énvalószínűleg úgy volnék vele, hogy ha ők úgy akarják, akkor bárhol és bármikor megtörténhet az pl, amiért nem szeretném elengedni, de azért egy ilyen alkalommal mégis nagyobb az esélye. Tehát lehetőség szerint nem...
2021. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/130 anonim ***** válasza:
67%

"én kérlek meg, hogy engedd el"

:-OOO Miért, ki vagy te?

Egy másik 14 éves, gondolom... :DD

2021. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
78%

Szívesen olvasnék arról, ha elengeded, hogy mi volt a buli visszhangja.

15 évesen kézilabdáztam. Nyáron 2 hetes tatai edzőtáborba kellett volna részt vennem. Apám nem engedett mondván: " ő tudja mi van ott"...azóta is nagy hiány van bennem, hogy nem lehettem ott a többiekkel. Persze nem vetett rám jó fényt, hogy kihúztam magam.

2021. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
80%

Nappal mehet, de éjszaka strandra? Könyörgöm 14 éves.

Egyáltalán miféle éjszakai strand? Közel? Távol? Kik lesznek ott? Mert tuti, hogy nem csak a barátnője nagytestvére. Meg különben is, gondolom neki is ott lesznek a haverjai és majd le lép velek, a két 14 éves meg csinál amit akar.

2021. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 anonim ***** válasza:
95%
Ha a legjobb barátnője, akkor gondolom ismered a szülőket. Én felhívnám őket, hogy ők milyen feltételekkel engedik el a lányokat, illetve tudnak-e egyáltalán a dologról.
2021. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!