Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy megengedjék...

Mit tegyek hogy megengedjék anyuék hogy rendeljek ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni és most lesz a szülinapom és már 2-szer rendeltem erről de nagyon sokat kellett könyörögnöm hogy megengedjék nekem az elsőnél össze is vesztünk és most itt a szülinapom és azt gondoltam hogy 30. 000 forintért akarok rendelni és anyáék fizetnének 10.000 et 20.000 et pedig én és szerintetek ez jó és még tipp hogy hogy vegyem rá őket?

2021. júl. 10. 00:09
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
81%
Milyen ruhát szeretnél rendelni, hogy ennyit kell könyörögni?
2021. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Csak tipp, de gondolom az a bajuk, hogy egyrészt ilyen értékben veszel ruhát (bár erről nem tudok mit mondani, hisz vehetsz 3 ruhát 10-10 ezerért, vagy 30-at ezresekért), másrészt hogy nekik is bele kell adniuk. Azért 10 ropi nem kevés, még ha csak ruhákról is van szó.

Hány éves vagy egyébként?

2021. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
11%

Hát, attól függ milyen az anyagi helyzet.

20 ezresből inkább vegyél mást,pl:

Tök jó kabátot/dzsekit.

Én Kínaiból kifogtam egy jó meleg kabátot,és márkás volt.

KSH ha jó tudom.

De milyen ruha ez?

2021. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
92%
Mi a vita tárgya egyáltalán? Miért engedték nehezen?
2021. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Hát keresd meg a maradék 10 et és akkor nem kell kérned.
2021. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
De mi a vita tárgya? Sokallják a ruhára költött pénzt,amúgy is már sok ruhád van, nem ítélik biztonságosnak az oldalt, drágállják a postaköltséget, félnek, hogy nem lesz jó a rendelt méret..?
2021. júl. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Ha ritkan vasarolsz ruhat akkor szerintem az a 30k nem sok,30k felett meg par kolfoldi oldalon is ingyenes a szallitas,rossz a meret?Vissza lehet kuldeni konnyen.Ha leirod honnan akarsz rendelni megmondom biztonsagos-e.Ha attol felnek,hogy a kartyarol eltunik a penz,fizess kp-val.
2021. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
19%
Ha a szulinapodra tényleg nem képesek egy 10est adni akkor szerintem ne konyorogj
2021. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
65%
Szerintem az a baja, hogy félnek a szülei az internetes vásárlással. Hisz mi lesz, ha ez alkalommal nem lesz jó az a ruha? Senki nem szeret feleslegesen pénzt költeni. Neked, kedves kérdező, annyit tudnék mondani, hogy rendelj csak 20 ezerig, és akkor nem megy a vita ezen. Tudom, hogy rossz de ameddig nem megy másképp, addig így kell csinálnod.
2021. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Csak rendelés vagy netes fizetés? Sok helyen nincs utánvétel és az idősebbek nem szeretik megadni az oldalakon a kártya adataikat, mert félnek hogy lenyúlják.
2021. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!