Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimet zavarja hogy...

A szüleimet zavarja hogy éjjel kijárok enni?

Figyelt kérdés
Amerikai konyhank van, tehat egyutt van a nappalival, ahol anyám alszik. Nem a hálószobában alszik apámmal egyutt, hanem a nappaliban. Diakmunkazni jarok, ami inkabb a délutáni-esti órákat érinti, igy a bioritmusom mar átalakult, kesobb kelek, sokaig is vagyok fenn, mivel eleve nem delutan erek haza. Szeretek enni, sokat is szoktam, igy van hogy éjjel meg kijarok kenni egy szendvicset, vagy készíteni vmi egyszerubb kajat pl zacskós leves, rántotta. Anyamekat elvileg ez zavarja(nem kell korankelniuk nekik sem) pedig halkan csinálom. Elhiszem, h zavaró, de muszaj ennem, nem tehetek rola hogy anyám a nagy házból pont a nappalit talalta ki magának alvóhelynek, egy konyha sztem legyen mindig elérhető, bárki éhes lehet éjjel vagy szomjas. Szerintetek kinek van igaza? Pl en sem panaszkodom arra, h delelott bejönnek hozzam a hangok, ez az elet velejárója, csak most epp a munkam miatt az en bioritmusom más.
2021. júl. 13. 23:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Csereljetek szobát.
2021. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%

Próbálj meg tekintettel lenni rájuk és alkalmazkodj egy kicsit, ahogy más is teszi az együttélés érdekében!


Ahogyan az édesanyádról beszélsz, gusztustalan...miért kellene neki elszámolnia feléd, hogy felnőtt nő, édesanya révén miért kényelmesebb számára a nappali, már ne haragudj??


Én is voltam diák munkán...nem kötelező éjszakai állást vállalni vagy olyat, ahol este végzel! Diákszövetkezetekben milliónyi lehetőség adódik!


Tartsd tiszteletben, hogy az életkörülményeitek nem teszik ezt lehetővé!


Ők meg elnézik neked ezt a léhaságot, hogy ennyire semmibe veszed azt, hogy ők már alszanak este!


Igen, oszd be úgy a dolgaidat, hogy ne zavard az anyukádat!

2021. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
Hát én se repesnék ha valaki nekiállna csörömpölni, mert neki hajnalban "muszáj" éjjel is enni... Max a csecsemőknek muszáj pár óránként enni, nem egy felnőttnek. Amúgy meg délelőtt normális esetben fent vannak az emberek, hacsak nem éjszakai műszak után pihennek.
2021. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Egy szendvicset akár előre is elkészíthetsz, és beviheted a szobába.
2021. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Ez nálunk is őrök vita volt, más az életvitelünk ez érthető. Nyilván csak akkor lett vége, miután végleg elköltöztem egyetem után. Azóta is éjszaka bagoly vsgyol, most sült ki a rántott cukkinim, azt vacsizom
2021. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

2, tisztelem anyámat, rá nezek fel a legjobban a Földön, de ő nem dolgozik jelenleg, én meg igen. Szerintem ilyenkor megtehetné a másik, hogy eltűri a dolgait annak, aki elmegy dolgozni. Ne haragudj, de nem akarom lecserélni a munkámat, ezt is orultem hogy megtalaltam. A “milliónyi” lehetőség közül sosem jelez vissza egyiksem.


3, csorompolesrol nem volt szo, azt irtam halkan megcsinálom a szendvicset, de ugye lampa akkor is kell ehhez. Gondolom az is kimaradt, hogy leirtam hogy este erek haza, ezert alszok masnap sokaig.


4, koszonom, lehet igy lesz

2021. júl. 13. 23:36
 7/32 A kérdező kommentje:
5, jó neked :D mindenkinek más a “normalis”. nekem az nem normalis hogy vannak emberek akik felkelnek reggel 6kor csak úgy szórakozásból. én inkább fenn vagyok addig.
2021. júl. 13. 23:37
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
A szendvicset megtudod csinálni előre is, mondjuk szerintem az még nem a legproblémásabb kaja, szépen csendben megtudod csinálni, de hogy a rántotta azért túlzás. A leveshez(gondolom tasakos)vizet kell melegítened ami azért zajjal jár. Érthető, hogy anyudat zavarja, jogos,ha szól érte
2021. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2021. júl. 13. 23:54
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Egyél nappal, vagy vidd be elöre szobádba.
2021. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!