Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimet zavarja hogy...

A szüleimet zavarja hogy éjjel kijárok enni?

Figyelt kérdés
Amerikai konyhank van, tehat egyutt van a nappalival, ahol anyám alszik. Nem a hálószobában alszik apámmal egyutt, hanem a nappaliban. Diakmunkazni jarok, ami inkabb a délutáni-esti órákat érinti, igy a bioritmusom mar átalakult, kesobb kelek, sokaig is vagyok fenn, mivel eleve nem delutan erek haza. Szeretek enni, sokat is szoktam, igy van hogy éjjel meg kijarok kenni egy szendvicset, vagy készíteni vmi egyszerubb kajat pl zacskós leves, rántotta. Anyamekat elvileg ez zavarja(nem kell korankelniuk nekik sem) pedig halkan csinálom. Elhiszem, h zavaró, de muszaj ennem, nem tehetek rola hogy anyám a nagy házból pont a nappalit talalta ki magának alvóhelynek, egy konyha sztem legyen mindig elérhető, bárki éhes lehet éjjel vagy szomjas. Szerintetek kinek van igaza? Pl en sem panaszkodom arra, h delelott bejönnek hozzam a hangok, ez az elet velejárója, csak most epp a munkam miatt az en bioritmusom más.
2021. júl. 13. 23:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Én is éjjeli bagoly vagyok. Amit tudok, azt előre elkészítek magamnak estére. Szendvicset vagy valami hideget te is be tudsz készíteni a hűtőbe . Rántotta helyett pl. kaszinó tojás, sonkatekercs, saláta+ hús+ kruton.
2021. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszi nektek 💜
2021. júl. 14. 00:14
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Vízforralót be tudsz vinni a szobádba, ezzel a zacskós leves és tea (ha iszol) dolog pipa. Szendvicset pedig előre be tudod vinni.
2021. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
38%
A nagymamám szokott a nappaliban aludni. Amikor otthon vagyok én is sokáig szoktam ébren lenni. Amikor kimegyek a konyhába mindig próbálok a lehető leghalkabb lenni. A legegyszerűbb szendviccsel és maximum szörpöt iszok. Szóval szerintem nem ilyenkor érdemes 7 fogásos vacsorát csinálni. Hiába nem zavarná egyáltalán szerencsére a mamámat. De igen ahogy többen írták vízforralót vihetsz be. A szendvicset megcsinálhatod előre vagy akár bármilyen komolyabb kaját is, aminél nem zavar, ha hidegen eszed és akkor csak kiceszed a hűtőből éjszak az már nem olyan zavaró.
2021. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Argloss ***** válasza:
73%
Igen, idegesítő ha alvás közben mászkálnak körülötted, meg kapcsolgatják a lámpát. Viszont, ha van még pluszban szoba ahol tudna nyugodtan aludni a nappalin kívül, akkor úgy gondolom neked van igazad, akkor az ő hülyesége, hogy a legforgalmasabb helyre fekszik be.
2021. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszi.


Igen, nem az van, hogy kicsi a ház, es nincs hely, van még a hálószoba, es azon kivul is van még egy szoba ahol aludhatna, de neki a nappali kell, ezzel meg úgy gondolom vállalta a felelősséget hogy lehet zavaró lesz ha valaki kijön a konyhába. Mondjuk mivel ajtója sincs a nappalinak, így ha wcre megyunk az is behallatszik. Így meg kb. csak anya kereste a bajt magának.

2021. júl. 14. 02:11
 17/32 anonim ***** válasza:
40%
Emberek milliói dolgoznak délutános műszakban pl kettőtől tízig, és nem zabálnak éjjel, hanem alszanak.
2021. júl. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%
Kenj előre pár szendvicset, és főzz valami kis kaját magadnak amit elég csak kivenni a hűtőből és nem csörömpölsz semmivel. Max a szobádban mikrózol.
2021. júl. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%
A saját hazában hagy aludjon már ott, ahol akar. Te meg nyugodtan elkészítheted magadnak a szendvicsedet napkozben is
2021. júl. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
A rántottával és társaival nem is a zaj a baj, hanem a szagok szerintem. Én sem örülnék, ha az éjszaka közepén sülő bacon illatára ébrednék hogy utána meg én is megéhezzek pihenés helyett...
2021. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!