Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek kinek van igaza Anyámnak vagy nekem? ( kicsit hosszú leszek előre elnézést köszönet annak aki végig olvassa.)

Figyelt kérdés
Én és anyám között ellentét van. Ő mindenképpen azt akarja hogy diplomám legyen,amivel nincs is baj én is szerettem volna régen,de msot már nem akarom,mert az első diplomámba belebetegedtem depresszió hanghallás agresszió bűncselekmények,majdnem 20 év fegyházat kaptam,második egyetem ugyanez mindenki utált,mindenkibe belekötöttem semmi motivációm nem volt nem tanultam. Én dolgozni szeretnék és ha érdekel a diploma majd munka mellett megcsinálom ha egészséges leszek,jelenleg is pszichiáter kezel. ANyám azt mondta szó sem lehet róla nem dolgozom ő eltart 30 évesen menjek neki a 3 diplomámnak,de cska azért emrt mindenkinek van és ő is szeretné ha nekem lenne felvágni a rokonoknak. ő is diplomaosztón szeretne lenni. hogy az ő fia mire vitte,szerintem viszont újra beteg leszek le fogok pukkanni,inkább dolgoznék ott siker élményem van és el is tartom magamat :) SZerintetek munka vagy diploma ? 30 éves vagyok

2021. júl. 16. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Hallgass anyádra diploma
Tarts el magad munka család
Más leírom lent
61 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy majdnem 20 év fegyházat kaptál? Akkor a börtönből kéne egyetemet végezni?
2021. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem jelentettek fel,csak békén hagytak. ha feljelent valaki kb 20 év fegyház zsarolás zaklatás agresszió verekedés ilyenek
2021. júl. 16. 19:30
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Már megbocsáss, de a munka se lesz más ha nem kezelteted magad. Az addig oké hogy melózni akarsz, de a problémáidat nem a diploma okozta.. Az tök jó hogy kezelteted magad, de nem kell a tanulásra fogni a problémákat.
2021. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#1: Majdnem kapott azaz nem kapott semmit.


Kérdező, mit tolsz? Először azzal kellene leállni.

2021. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Itt mélyebb a probléma, mint az egyetemi diploma...
2021. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Kezdj el élni. Ha 12 év alatt nem sikerült diplomát szerezni, akkor nem neked való az az út. Nincs ezzel semmi baj, lehet tíz év múlva majd érdekelni fog valami. De ha nem, akkor sincs semmi.


Szerezz munkát, barátokat.

2021. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3-as munka sem lesz más ott sem tudom megállni a helyem,de max kirúgnak. meg előbb helyre szeretném tenni magamat,nem szeretnék betegen tanulni. Egyetemre hárjak betegen ahol közben eltartanak 35 éves koromig az jó szerinted ? persze ,hogy nem a diploma okozta,de 3.jára sem lesz jobb
2021. júl. 16. 19:33
 8/20 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem munka, és nem diploma: Kezelés helyette. Komoly pszichotikus tüneteket mutattál. Ez nem játék, magad írod hogy veszélyes vagy másokra.
2021. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Azért elég beteges hogy anyuci ráerőszakolja a "pici" fiacskájára a 3.!!! diplomát is. Hidd el, nem csak a dicsekvés lehetősége van a háttérben, hanem hogy kellesz neki, magához láncol és semmi áron nem enged el. Gondolom már csak te vagy mellette, és inkább tönkretesz, hogy neki jó legyen, mint hogy hagyjon élni. De már ahhoz is milyen neveltetésen, agymosáson és manipuláción kellett átmenned, hogy 30 éves felnőtt létedre ide kelljen kiírnod, hogy a beteg anyád hülyeségeire hallgass, vagy éld a saját életed, ahogy NEKED jó.

Ezeket nem rossz indulatból írtam, nem akarlak megbántani! Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy lehet így bánni egy emberrel. Nem is csodálom, hogy bűnöző lett belőled, nagy valószínűséggel a gyerekkorodat is úgy cseszték el, mint a korai felnőtt éveidet.

Addig menekülj, amíg tudsz!

2021. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Jobban jársz ha külön mész anyádtól felnőtt vagy már éld a saját életed
2021. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!