Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megfeleljek...

Mit tegyek, hogy megfeleljek anyámnak???

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy mindig segítek neki, főzni, mosni, teregetni, takarítani, minden.. Nem is szólok semmit ezért. Nem jártam soha sehova, nincsenek barátaim, se hobbim. Csak a tanulás ami van nekem. Szakmám ötössel végeztem el. Mindenbe beleköt, nehéz ezt így leirni. Ordít, fenyegetőzik, hogy elmegy, meg ilyenek. Van egy kisállatom, azt mondja, hogy megöli. 🙂

Lelki roncs lettem. Tudom.

Ösztöndíjam is mindig odaadtam neki. De nem is érdekelt soha ez se. Most fogom kezdeni az érettségit, és lehet, hogy jobban járnék, ha be mennék kollégiumba?? Apukámat is mindig leugatja, pedig ő a világ legjobb apája. Nagyon szeretem. 18/f. 😥



2021. júl. 18. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél semmi többet. Jómódjában (mert azért megvan könnyítve az élete a segítségeddel) elfelejtette, milyen lenne anélkül. Majd ha dobbantasz otthonról és napról-napra érzékeli a hiányod, jobban fog értékelni.
2021. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban járnál! Attól függ hogy milyen sűrűn tör ki muterod! Ha minden ☀️, akkor menj. Ha egy héten csak egyszer akkor maradj.
2021. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha tényleg gyakran eljátsza ezeket az anyád,akkor a kolival jobban járnál.
2021. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem másoknak kell megfelelni, hanem saját magadnak.
2021. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el, vagy menekülj el minél előbb. Vidd a kisállatodat is. Sajnos sok ilyen szülő van, aki rászáll a gyerekére. Szedd össze magad, mert egyre őrültebb lesz, akármit csinálhatsz, nem lesz jó neki, csak egyre jobban korlátok közé fog szorítani.
2021. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyam UGYANEZ. Semmi soha nem volt eleg jo neki. En is tonkrementem lelkileg. Sot az egesz csalad tonkrement miatta. Allatokat utalja, ha tehetne meg megis kinozna oket, mert tudja ezzel mit er el... en leleptem. Igaz igy is k*rva nehez megszabadulni tole, de legalabb nem egy haztartasban elek vele.

Semmit se csinalj. Sose lesz semmi jo neki :) enyem is ordit, fenyegetozik hogy elmegy, lelep innen, pont mint a tied, szid es atkoz mindenkit. Koltozz amilyen gyorsan csak tudsz.

2021. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért masnak akarsz emgfelelni?
2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert lehet hogy annyira fontos neki az anyja mint az apja, csak nem tudja a gondját. Szerintem vegyél neki egy iPhone 12-t amivel értékesebbnek és szebbnek érzi magát mint minden nő. Ennél többet nem tudok!
2021. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
#7 Mert csak a szociopaták nem akarnak megfelelni. Nyilván a környezetünkhöz, barátainkhoz valamennyire kell alkalmazkodnunk.
2021. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező anyjának azért nem kell megfelelnie a kérdezőnek, mert nem enged semmit a kérdezőnek, és tönkre akarja tenni az életét.
2021. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!