Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap megyek nőgyógyászhoz....

Holnap megyek nőgyógyászhoz. El kell mondanom édesanyámnak, hogy pontosan mi a bajom, ha ő fizeti az orvost vagy magánügy?

Figyelt kérdés
21/L

2021. júl. 20. 00:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
79%

#21

Megy nőgyógyászhoz, és van valami baja. Mi másra gondolnék, mint hogy elkapott valamit? Nyilván az a "valami baj" nem fejfájás. Nőgyógyászhoz többnyire 3 dolog miatt megyünk: rákszűrésre (akkor nincs semmi bajunk), ha elkaptunk valamit (akkor van valami bajunk), és terhesség-megállapításra.

2021. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Csak szimplán kínos lenne ilyenekről beszélnem. Ennyi. Tudja, hogy mik a panaszaim, csak nem akarom a legkisebb részletekbe beavatni.
2021. júl. 20. 08:44
 23/49 A kérdező kommentje:
Nem volt egyéjszakásom sem. Csak, hogy kizárjuk a lehetőségét annak, hogy egy r*banc vagyok.
2021. júl. 20. 08:46
 24/49 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kérdezi, nem is kell. Ha náthás vagy, akkor sem kell beszámolnod róla, milyen színű és állagú taknyot fújsz. Na, ez is ilyesmi.
2021. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyszerűen kínos minden ilyen nemi dologról beszélni bárkinek. Akár intim kapcsolat, akár párkapcsolat, kinézet, esetleges betegségek. Nem kell ebbe többet belelátni. Hálás vagyok neki, hogy kifizeti, csak egyszerűen kínos róla beszélni.
2021. júl. 20. 08:48
 26/49 anonim ***** válasza:
21%
Mert még kislány vagy.
2021. júl. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Oke
2021. júl. 20. 08:51
 28/49 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy besikerül egy egyéjszakás kaland, nem leszel rxbanc.

Annyit azért mondhatnál neki, hogy ha valami bajod azért van, hogy talált valamit, de semmi extrémet, kaptál rá gyógyszert, 1 hónap alatt kiKÚRálod (XD).

Ha neadj'isten komolyabb dologra derül fény, mint például rák, akkor arról mindenképp érdemes szólnod, mert annak akár az is lehet a végkifejlete, hogy kipakolnak, vagyis gyereked sem lehet onnantól fogva, és azt a testi-lelki válságot nem fogod tudni egyedül kezelni. Ráadásul anyáddal egy életre összeveszel, hogyha ezt nem mondod el neki.

2021. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le senkivel még mindig. Csak zavar, hogy nem tudom hogy mit és honnan kaptam el. Lehet, hogy az uszodából vagy nem tudom. Nekem csak szimplán kínos…ennyi
2021. júl. 20. 08:59
 30/49 anonim ***** válasza:
5%

Nézd, bármennyire kellemetlen, annyit nem ér a titkolózás, hogy megromoljon köztetek a kapcsolat. Nyilván nem lesz hetekig beszédtéma, egyszer átesel rajta és kész, anyukád tudomásul fogja venni, hogy semmi kezelhetetlen probléma nem adódott.


De még mindig igaz az, hogy jogilag nem vagy köteles beszámolni róla, viszont a bizalom fenntartásának érdekében el kell mondanod. Ha pedig nem csináltál semmi rosszat (és tényleg például az uszodában szedtél össze valamit), akkor semmi szégyellnivaló nincs ebben a dologban, ilyen dolgok bárkivel előfordulhatnak. Szégyellje inkább az magát, aki betegen uszodába jár, de azok meg nem arról híresek...

2021. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!