Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap megyek nőgyógyászhoz....

Holnap megyek nőgyógyászhoz. El kell mondanom édesanyámnak, hogy pontosan mi a bajom, ha ő fizeti az orvost vagy magánügy?

Figyelt kérdés
21/L

2021. júl. 20. 00:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
60%

Azért most elgondolkodtam. Azért is nem rossz ez az oldal. Gondolkodásra készteti az ember lányát.:)


Harmincas éveiben járó lányom, egy ideje panaszkodik, hogy minden baja van. Mondtam neki, el kellene menni egy nőgyógyászhoz.


Nem én fizettem, még csak nem is egy országban élünk.


A minap felhívott, beszélgettünk, aztán úgy mellékesen megemlítette, hogy volt orvosnál. Hát nekem természetes volt, hogy rákérdeztem, mit mondott a doki.


Most azon morfondírozok, hogy akkor most én egy aggódó anyuka vagyok, vagy egy, a lányom intim szféráját megsértő némber.

Mert a válaszokból nem sikerült rájönnöm.:)))

2021. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
66%

41# Most mondtuk el többen, világosan! Senki nem kérdőjelezi meg az aggódó érdeklődő anyukát.

Nem tudom figyelted e, nem ez az eredeti kérdés, hogy rákérdezhet e egy anya a lánya egészségi állapotára.



A lány nem akarja elmondani az anyjának hogy orvoshoz megy milyen panasszal.

Szive joga.

Maradjunk ennyiben.

Egy anyának meg ezt illik tiszteletbe tartania.

2021. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
69%

Mintha válaszolók fele nem tudná értelmezni amit olvas.

"Tudja, hogy mik a panaszaim, csak nem akarom a legkisebb részletekbe beavatni." - ezt írta a kérdező.

Tehát nem arról van szó, hogy teljes hallgatásba burkolózik a vizsgálat okáról, csak nem akarja annyira részletekbe menően kivesézni, hogy mi hol milyen odalent, látványra, érzésre, szagra, vagy mit tudom én. Igazából nem is értem, miért merült fel benne, hogy kéne. Kérdező! Dehogyis! Nem kell.

2021. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
75%

"Most azon morfondírozok, hogy akkor most én egy aggódó anyuka vagyok, vagy egy, a lányom intim szféráját megsértő némber"


Értetlen vagy.

2021. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
39%
Jaj de ugrotok rá, hogy az anyja fizeti. Tipikus proli népség vagytok.
2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
39%

Istenem milyen emberek vannak it, ahogy az utolso is mondja, proli nepseg.


Kerdezo, semmi sinfs abban ha elmondod neki, es abban sem ha nem. En sose avattam be. Az ember nem szivesen beszel ilyesmikrol. Latszik mennyire rosszindulatuak az emberek, egy egyszeru kerdest tett fel, es mindenki szetszedi, meg ilyeneken vitaznak az emberek hogy felnott-e vagy sem... atyaeg.

2021. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
68%
És ha az anyja fizeti akkor mi van?:D látom ez mindenki baja... Eszem megáll :D
2021. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
85%

"Itt a szabály szerint az orvos csak akkor mondhatja el a szülőnek a konkrét problémát, ha az a gyerek életét veszélyezteti vahy a gyerek egyértelműen nincs tisztában azzal, mi történik."


Jó nagy baromság. Kiskorú gyereknél hadd tudja már a szülő, hogy mi baja van, milyen gyógyszereket szed. Bármikor szükséges lehet ezeket tudni. Mellesleg hány éves kortól? A 6 éve sgyerek is egyedül orvoshoz és semmi köze hozzá az anyjának? Írd már melyik orszéág ez, mert egyszerűen nem hiszem el ebben a formában.

2021. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
59%
MOndjuk nem hiszem, hogy ugymond ne értené meg, hisz ö is nő.
2021. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!