Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Él itt valaki a szülei miatt...

Él itt valaki a szülei miatt kettős életet, akinek titkolóznia kell?

Figyelt kérdés
27/l vagyok, és apàm elől kell titkolnom, hogy van egy élettàrsam, azért, mert ő nem bírja feldolgozni, hogy nem vagyok màr gyerek. Hallani se akar róla...
2021. júl. 21. 07:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Meleg vagyok, van barátom, de az apám nem tud róla, mert homofób.
2021. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Azt rettentően sajnálom, hogy egy szeretetteljes, de meleg kapcsolatot nem lehet normálisan felvállalni ebben az országban. Az viszont vicc, ha a többség által elfogadott, egyébként hetero kapcsolatot nem meri felvállalni, mert nem tud felnőni ahhoz, hogy emiatt konfrontálódjon.
2021. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez tényleg nem normális, hogy az apád hülye gondolatainak próbálsz megfelelni! Úgy viselkedsz, mint egy feleekkora korú tinédzser...


Ha most nem lépsz, 50 évesen is titkolózni fogsz, a gyerekeidet is eldugod...????


Igen, ajtóstul kell rohannod a házba! Kőkeményen bejelenteni, hogy mi a stájsz. És ha duzzog, majd kiheveri....

2021. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
27 évesen ha nem sikerült ugymond felnöni akkor már nem si fog.
2021. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, a munkatársnőm 46 évesen volt így. Özvegy nő volt, gyerekei már kirepültek, és volt egy párja. Aki - ha a szülei mentek a kolleganőmhöz látogatóba - el kellett,hogy menjen otthonról, és még a papucsát, fürdőköpenyét, fogkeféjét is eltüntette a kolleganőm, mert mit szól az apja:((((((((((

Szerintem Te még most öntsél tiszta vizet a pohárba apáddal szemben, de nagyon.

2021. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

#14: Ez nem igaz, csak kisebb az esélye, mintha erre már 18 évesen rájött volna. De most megtette a felismerést, különben nem keresne bátorítást anonim válaszokban.

Kérdező: Neked apád felé valami fura kötődési problémád van, amit fel kell számolni. Pszichoterápián. Kib@szottul ne várj vele 35-ig mint (más, de szülős problémákkal) én!

2021. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

nem 27L hanem 27N vagy!!!!


Saját magadat is helyre kéne raknod!

2021. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonymousreview60 ***** válasza:
55%
#17: Klapp-klapp (gyk. taps-taps). És tényleg. Ott a pont. Kérdező! Ezt a kérdést elfelejtheted, és húzz fel a pszichologuskereso.hu-ra. A többi időfecsérlés.
2021. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen, van párkapcsolatom és szüneteltetem a tanulmányaimat, ezeket szintén titkolom a családom előtt, mert nem vagyok kíváncsi az agonizálásukra, beszólogatásaikra, tanácsaikra, gúnyos megjegyzéseikre stb. Próbálom őket minél kevésbé beavatni az életembe és minél kevesebbet találkozni, beszélgetni. Egyszerűen nekem nincsen erre felesleges energiám.
2021. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%

Igen ez így van, nagyon fontos h l betűt vagy n betűt írsz, ezen múlik minden. Nem csoda h a szemfülesek itten kicikiznek. Én azt titkoltam 25 éves koromtól h dohányzom. Apám láncdohányos volt (már meghalt gyomorrákban.)Mindig tiltott minket a cigitől h ne legyünk függők. Apám olyan típus volt akitől azért még felnőtt koromban is tartottam. 27 évesen tettem le a cigit egyik napról a másikra mikor terhes lettem. Egyébként bátyáim is dohányoztak titokban.

28/N/L

2021. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!