Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mirét van az, hogy anyám...

Mirét van az, hogy anyám képtelen elengedni a már rég nagykorú fiát úgy, hogy ne tudná a haverjai nevét, telefonszámát, sőt a szüleinek a nevét és telszámát?

Figyelt kérdés

Sírba tesz komolyan. Rég elmúltam 19 is, de még mindig játsza, hogy kis pisis óvodás vagoyk. Követeli az összes haverom nevés, telefonszámát és a szüleikét is.

Mit mondjak neki? Mondtam már, hogy hagyjon ezzel, nem érek rá, de akkor meg megy a hiszti és mártírkodik


2021. júl. 22. 14:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%

Le kell tojni.

Tudom most egyes hülye gondolkozasu szülők majd jönnek azzal hogy amíg ott laksz ő parancsol. Nem igy van.

Mindenkinek fel kell fognia hogy mar nem 5 eves vagy.

Hagy hisztizzen. Max annyit mondasz hogy bemesz a varosba haverokkal es kesz.

2021. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
13%
Barcsak nekem is lenne anyukam..
2021. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

2: tudom mire akarsz ezzel kijukadni, de ugye tudod, hogy ez nagyon beteges!

19 és fél éves vagyok. Más szülő örül, ha a gyereke a barátaival van, vagy nincs otthon, vagy jól érzi magát, de az enyém retteg, félt, naponta 16-szor telefonál, hogy élek-e még, egy-egy program alkalmával tizen sok nevet, telefonszámot és fb profilt kell összegyűjtenem neki.

2021. júl. 22. 14:22
 4/41 A kérdező kommentje:
Ha még nem lennék 18, azt mondom oké, az anyám hibbant, de ha ezt akarja akkor ez lesz, de most már nagyon nem oké. MINDENKI azt mondja, korombeli barátom, a szüleik, hogy sz*rjam le, nem normális, egyszer ha befejeztem a tanulmányaimat költözzek el, de rögtöm (az lesz) addig meg menjek el és tojjak rá,
2021. júl. 22. 14:24
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Simàn hagyd figyelmen kívül
2021. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Fuu de beteg szülők vannak, aztán csodálkoznak, ha a korosztály fele teljesen életképtelen lesz...
2021. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Addj meg kamu telefon számokat k*rvákét a hitgyűviét lelkisegély szólgálatot vagy hogy vegye celzásnak valami pschioholgusét
2021. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
6: az a baj, hogy én is az lettem valamennyire. egészen 15-16 éves koromig azt hittem, hogy mindent anya majd elintéz. Mert akármennyire is akartam magamtól mindent, anyám agyből jött, hogy nem tudod te, és majd megcsinálja ő. Mindenhova elkísért, mindenhova bejött velem, én meg azt hittem ez a normális. aztán 16-18 között ráeszméltem, hogy ez nem, hogy gáz, meg undorító viselkedés, hanem rettentően beteges az ő részéről és rám nézve is betegít, szó szerint. Aztán kinőttem valahogy és egy évvel később sokkla jobb volt felszabadulni, de még mindig aggályaim vannak sok dologtól. osztálytársaim 5. osztályba már egyedül utaztak 10km-t vonattal, busszal, én meg még 8.ba is anyám hátán mentem, mert Ő ÚGY AKARTA.
2021. júl. 22. 14:32
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
hát ez nagyon gáz, ne adj neki meg semmiféle telszámokat. Mártírkodjon nyugodtan. Az a baj, hogy már megtört téged és megnyomorított, mert bár te is látod, hogy gáz, mégis megteszed amit kér és nem lázadsz a hülyesége ellen. Még eltelik egy kis idő és már szinte normálisnak is látod majd a hülye kéréseit.
2021. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
13%

"ugye tudod, hogy ez nagyon beteges!

19 és fél éves vagyok."


Akkor részedről is az, nem gondolod? Ha felnőtt módjára viselkednél, nem nézne ovisnak.

2021. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!