Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a lánya féltékeny az anyjára mert szebb az anya mint a lánya?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 17:44
 1/8 anonim válasza:
95%
Biztos van. És elég szánalmas.
2021. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Édesanyám vonzereje az életvidámságában rejlett. (Szegény már nem él...)


Most is hiányzik nagyon persze - a fájdalom nem múlik, csak jelentősen csillapodik két év után.


Nem gondolom, hogy feltétlenül féltékeny minden esetben minden lány az anyjára. Nem általános érvényű ez a megállapítás biztosan.

2021. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Egész életemben büszke voltam a gyönyörű anyámra (Nem, nem voltam elfogult!)

De hogy féltékeny lettem volna?

Miért?

Soha nem akarta elszeretni senkimet, a férjemet sem.

2021. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
nem anyukát kéne kérdezni erről, az nem őszinte
2021. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva volt. Nagyon féltékeny lett rám (a lányára) amikor kezdtem felnőni, nőiesedni. Pedig szerintem mindig is szép volt, szebb, mint én.
2021. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 milliárd nő közül csak akad.
2021. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Láttam már ilyet hogy az anyuka csinibb és szebb volt, kicsit szokatlan volt de tetszett
2021. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrét ismeret nélkül is, szerintem simán előfordulhat. Ezerféle furcsa családi viszony és állapot van. És talán nem is lehet olyan extrém ritka, hogy millióbol egy, hanem mondjuk 500-ból 1.
2021. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!