Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Mit tegyek? Sok a 9,5 év?

Figyelt kérdés
Apu nagyon fél engedni engem ismerkedni. Megszerettem valakit aki 9,5 évvel idősebb nálam viszont ő apu barátnőjének a legjobb barátja akit ismerek és már személyesen is. Tetszik nekem és szeretném jobban megismerni de apu észre vettem hogy írtam neki és ennek nem örült ideges lett. Mit tegyek? 16/L
2021. júl. 27. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem sok, de nem fog menni.
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Majd tíz évvel öregebb: Szerintem a te korodban ez bizony sok. Nem mintha számítana a véleményem.
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk 16 évesen ne egy nálad 10 évvel idősebb után koslass.

Te tini vagy, aki tanul. Ő dolgozó felnőtt. Teljesen más gondolkodás, teljesen más életszakaszban tartotok.

2021. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
A srác hogy viszonyul hozzád? Őszintén, nehezen tudom elképzelni, hogy lenne értékelhető közös témátok (persze sosem lehet tudni).
2021. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Sok közös témánk van. De nem ez volt a kérdés hogy együtt legyünk e vagy sem. Hanem mit tegyek ha nem fogadja el apu hogy ismerkedjek vele? Szerintem nem sok a 9 év ez az én véleményem.
2021. júl. 27. 21:21
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Valóban nem, csak egy átlag 25 éves pasi komolyabb kategória szerintem.


Ismerkedni egyébként nem gáz.

2021. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. veled ellentétben apád felfogja hogy nem vezet jóra ha egy felnőtt kamasszal kezd. Mivel a kamasz nem partner egy felnőttnek semmilyen téren.
2021. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Nanà, hogy sok közös témàtok van.. 25 évesen jó a 16 éves punci. :-) Az a baj, hogy teljesen más életszakaszban vagytok, és amíg te otthon ülsz majd leckét írva, ő simán megy majd bulizni meg csajozni.. Apud ettől tart, és ezzel nem is fog megbarátkozni.
2021. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is teljesen más az életfelfogásotok, te is fogsz még változni. Számolj azzal, hogy mivel apád nem jó szemmel nézi, ez az egész kavarás tönkreteheti a családod. Igazából én kockátatnék, de milyen áron? Amikor már kiismertem pl egy év alatt, tudom nem hagyna magamra, nem az, hogy egy hónap múlva dob a francba..
2021. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Sztem te meg egy ilyen életszakaszban vagy. Unokahúgom is rá volt kattanva az anyja 30 éves szeretőjét 16 évesen. Jó lecke volt ez sógornőmnek. Apád korában (gondolom 36-40 körül lehet) nem gáz a 26 éves liba, mind csinálják. Viszont ez egy jó lecke neki is hogy nem cipelünk haza idegen férfiakat a kamaszodó lányunk mellé.
2021. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!