Mi baja van anyámnak?

Figyelt kérdés

Hazajött a nagynéném(apukám felöli) küldöldről, 3 hétre. Kint él. Csak ő jött, a családja nem. Tegnap a napját nálunk töltötte, ugyancsak tegnap reggel kaptam meg a második oltásomat. Tegnap még nem volt semmi bajom.

Nagynénémnek a fia játszik valami számítógépes játékot, tegnap azzal szórakoztunk 2 órát, hogy megmutatta a játékot, hogy honnan töltsem le, és játszottunk is vele.

Ma már lázas vagyok, és fáj a fejem(az oltás mellékhatása). Anyám megkérdezi egymás után 6-szor, hogy jól vagyok-e. Megkértem szépen, hogy ne paranoiázzon, erre meg kiakadt, hogy, menjek nagynénémhez, nagynénémmel is szebben beszélek min vele. Mi baja lehet anyámnak?


2021. júl. 28. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Teatralis viselkedes.


Minden baja van, es keresi az ilyen kis szurkalodasi feluleteket. Ha jol sejtem elettarsa sincs, nincs szex (?), sok baratja sincs. Egyedul van tobbnyire, unatkozik.

2021. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

- meleg van

- a tartós meleg fokozza a stresszt

- alapból ideges a látogató miatt

- valamin felidegesítette magát és amit mondtál neki (hiába normálisan), attól robbant

2021. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
"megkértem szépen" - nyilvánvalóan nem szépen kérted meg! Mért baj az neked, ha aggódik? Örülj neki!
2021. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki, de zavar, hogy egymás után 6-szor visszakérdez, hogy "biztos?".
2021. júl. 28. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Aggódik, ennyi. Hányszor megtörténik, hogy az ember elsőre nemet mond valamire, ami a valóságban nagyonis igen. Nyilván ráordítottál.
2021. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván ráordítottál - tiltakozom, feltételezés


Bíró: helytadok

2021. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Ahogy a 2-es írta. Lehet váltókor/mentstruálás is hozzátesz (írom ezt nőként).

Lehet féltékeny volt arra, hogy a nagynénéddel szebben beszéltél (ha volt ilyen).

Lehet megbántotta vmivel a nagynénéd... Bármi lehet.

Meg persze a sok mellékhatástól való félelem az oltás miatt. Hagyd hogy kérdezzen, válaszolj neki mindig türelmesen és akkor nem lesz stressz. Ha pedig jobban leszel, köszönd meg azt, hogy aggódott érted és akkor biztos jó kedvű lesz és boldoggá teszed a napját :)

2021. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, utolsó! Már megbeszéltük, azóta ugyanúgy kérdezget, de hagyom.

:)

2021. júl. 28. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd megnyugszik.
2021. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!