Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 éves vagyok, tényleg így...

30 éves vagyok, tényleg így beleszólhat az életembe?

Figyelt kérdés

Röviden tömören:

Elváltam, elköltöztem, az új környékemen összeismerkedtem egy kisboltban dolgozó férfival, tök jóba lettünk. Személyesen sokat beszélgettünk, de sose nyomul, 10-15 évvel idősebb is nálam. Elkezdtünk csetelni is, ott kicsit merészebb. Meghívott, hogy üljünk majd ki a Duna partra beszélgetni meg elmehetnénk kirándulni. Tudja, hogy mi a helyzet velem, nemrég váltam, próbálok rájönni, hova tovább stb.

Na ezt anyukám megtudta és teljesen ki van akadva, hogy mit csinálok, ne beszélgessek vele. Szerintem az a problémája, hogy ennyivel idősebb nálam.

Próbálom mondogatni neki, hogy nincs köztünk semmi, csak beszélgetünk. Na de ha lenne is valami, akkor se mondhatna ilyet. El se merném mondani már neki...


2021. júl. 30. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi koze anyadnak hozza
2021. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Tanulság: ne szólj a magánéletedről anyádnak.
2021. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én ugyanezt játszottam el, csak én 22 évesen, fiúként, a nő pedig 35 volt. Csak persze köztünk jóval több volt, mint beszélgetés... anyámnak nyilván nem tetszett, de ez van, el kellett fogadnia.
2021. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szólhat bele, ha hagyod. Ne mondd el neki, ha ennyire nem tudja tiszteletben tartani a magánéletedet.
2021. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
30 évesen?! Dehogy szólhat bele! Már ha betöltöd a 18 évet akkor sem, nemhogy egy 30 éves embernek. Nem tudom egyes szülők mi a francot képzelnek magukról.
2021. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Annyira, amennyire hagyod. Ha gyermeteg módon nem véded magad, és mindenről beszámolsz, bele fognak szólni.
2021. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha ennyi idősen, egy válás után ezt itt kérdeted meg....

Lehet gyámság alá is kéne vonni.

2021. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem szolhat bele
2021. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!