Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmenjek a barátnőmhöz?

Elmenjek a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg az én legjobb barátnőm 220km-re lakik tőlem így alig találkozunk, konkrétan az évente 1 tali már gyakorinak számít.

Megbeszéltük mivel ő már volt nálam, a nyáron én megyek hozza pár napra.

Évközben suliztam, és a szüleim nem engedtek, mert másnap vagy suli, hétvégén pedig mert suli lesz..

így maradt a nyár

Holnap mennék busszal és pénteken vagy szombaton jönnék haza.

Viszont az imént le lettem üvöltve hogy mi az hogy én oda szeretnék menni, azonnal ezt a kiruccanást el kell felejtenem. 18 vagyok, de még sosem aludhattam soha egy barátnőmnél sem. Mindig nemet mondanak, bulizni sem engednek el szinte soha, akárhova megyek csak velük mehetek. Nem engednek önállósulni. Szeretnék kicsit kiszáradni. Megértem ha féltenek de ez már túlzás. És csodálkoznak hogy nincsenek (nagy) céljaim, alig van önbizalmam és kevésre tartom magam, ugyanis ahelyett hogy támogatnának, ők az elsők akik azt mondják ezt nem lehet, azonnal felejtsd el, szó sincs róla, nem. A barátnőm már nagyon hiányzik és nem történne semmi rossz, biztonságban lennék. Szerintetek mit tegyek? Mi a jó megoldás?



2021. aug. 2. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben elmennék attól még. Felnőtt vagy, nem parancsolhatnak neked. Vagy ha elmész mit csinálnak, kiraknak? Mert ha csak kiabálni fognak, akkor majd kikiabálják magukat, és lenyugodnak.
2021. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd szülei biztosítsák anyudékat arról, hogy minden rendben lesz. Nekik ez csak egy telefon vagy e-mail, neked meg egy hatalmas élmény, nehogymár 18 évesen bezárva tartsanak! A fogalmazásból, meg ahogy a kérdést feltetted, értelmes, normális lánynak tűnsz, aki tudja mit csinál, nem egy bugyuta instap*csának, egész nyugodtan mutasd meg akár a hozzászólást is a szüleidnek, hátha meggyőződ őket! Remélem sikerül elintézni és elmehetsz a barátnődhöz!
2021. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ha eddig sehova nem engedtek akkor elég nagy falat rögtön ezzel kezdeni. De szerintem is menj el, ha úgy érzed. Pakolj össze, mondd meg hogy elutazol a barátnődhöz ide és ide, ekkor jösz vissza. Puszi, jónapot.

Ha fennáll a veszély hogy bántalmaznak ezért, vagy kitesznek otthonról, akkor azért fontold meg (vannak bolond szülők, nem tudom a tieid mennyire elvetemültek).

2021. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért 220 km nem kevés táv, de 18 vagy, azt csinálsz amit akarsz. Esetleg megállapodhattok, hogy minden átszállásnál/óránként felhívod őket vagy írsz egy üzit, hogy minden rendben. Amúgy meg az első utat nehéz kiharcolni csak, tapasztalatból mondom.
2021. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Menj el nyugodtan.

18 éves vagy nem 12.

Valamikor el kell kezdeni önálló döntéseket hozni, és saját életet élni.

Hívd fel őket esténként, hogy rendben vagy, meg add meg a barinőd szüleinek telószámát, hogy elérjenek ha bármi van.

2021. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Menj el, megbeszélitek, szülök max kapcsolatba vannak, ugy nyugodtabbak, aztán ennyi.
2021. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

220 km sok? Wow, felülsz a vonatra és ott vagy 3-4 órán belül. Elég szomorú, hogy ilyen kamuhülyeség miatt évente egyszer mész csak hozzá.


Ő nem a legjobb barátnőd, csak egy ismerős.

2021. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!