Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szerint is jogosan nem...

Más szerint is jogosan nem nezem ezt jó szemmel? Szülők, ti mit tennètek?

Figyelt kérdés

A 15 éves kislanyom nemrèg mondta el nekem, és az anyjának, hogy együtt van egy fiúval, aki 18 éves.


Tudom, hogy csak 3 év korkülönbség, de ez ebben az életkorban sok! És szerintem ebben a korban még amugy sem kéne fiúzni, nem hogy egy idosebbel! Tiltani nem tudom, mert akkor csak veszekszik velem, és vita van itthon, de így meg én vagyok ideges. Már elhozta "bemutatni" a fiút, hát mit ne mondjak, hatalmas megismerkedés volt, beszéltünk par mondatot, aztán elvonultak a szobába. Hàt ennèl jobb elsõ benyomás nem is lehetett volna komolyan mondom...


Hogy mondjam meg neki hogy ez nem normàlis? Nem hallgat ram.. Túl fiatal még ehhez, nem ezzel kéne foglalkoznia!


2021. aug. 2. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Ezt talán neki kellene elmondani, első körben.
2021. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez teljesen normális. Hagyd békén. Az ő érdekében.
2021. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Dúlnak a hormonok, teljesen normális. Gondolom a suliban ismerte meg. Tiltani felesleges, inkább álljatok mellé, és tegyetek nagy hangsúlyt a megfelelő szexuális felvilágosításra, a biztonságos szex ismertetésére!
2021. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem nyitsz be a szobába?
2021. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem simán szólhatnál hogy jobban meg szeretnéd ismerni a fiút, menjen el hozzátok egy közös családi programra, pl strand vagy bográcsozás, bármi.
2021. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
A három év nem vészes még náluk sem. És az ő korában normális ha fiúzik.
2021. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Pedig ez normális.
2021. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nana... mondogasd csak neki, majd haza állít egy 38évessel 😄
2021. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
3 év totál átlag, nincs ebben semmi.
2021. aug. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

#3 IGEN

A szexuális felvilágosításon meg ezeken kéne végigvezetni, ÉS az egészséges vs egészségtelen kapcsolat jellemzőin, a bántalmazás jelenségén és jelein!


A 15-18 nem vész annyira, és a 15 év sem vészes, hogy randizik már. (Bár persze a saját gyerekednél nagyon korainak tűnhet :) )VISZONT kérlek tényleg beszélgessetek vele mind a szexről, mind a bántalmazásról, hogy meg tudja védeni magát, nagyon-nagyon fontos


Szerintem próbáljatok meg kicsit nyitottabban állni egymáshoz, mindig fura a párod szüleivel találkozni, kicsit ideges is ez a helyzet, meg gondolom, ő is érzékelhette, hogy feszültség van. Teljesen normális, hogy félted a lányod, de azt már te is látod, hogy eltiltani nem lehet, csak ront a helyzeten, ergo próbáld meg "felfegyverkezni" a kapcsolatokhoz, és a legjobbat kihozni a jelenlegi helyzetből :)

2021. aug. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!