Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet hogy beoltathassam magam?

Figyelt kérdés
Kiskoru vagyok meg, igy szuloi beleegyezes kell az oltashoz. Azonban mindket szulom, es gyakorlatilag az egesz csaladom oltasellenes. En viszont szeretnek vakcinat kapni, de semmi otletem hogy mivel lehetne ravenni oket, mert nagyon elutasitoak.

2021. aug. 3. 10:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
23%

Kezdj valamit sportolni, figyelj oda, hogy mit eszel. Legyél sokat jó levegőn. Aludj nagyokat, ne éjszakázz rendszeresen.

Ne kezdj dohányozni, ne vidd túlzásba az alkoholt.

Ha ezt a pár dolgot betartod, sokkal többet teszel az egészségedért, mint az oltás felvételével.

2021. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%

Nemtudom, én sem vagyok beoltva nem is leszek. De azt, ha valakit nem engednek az oltáshoz pedig akarná ugyanolyan undorítónak tartom, mint akire próbálják rázsarolni akarata ellenére.

Teljesen elvette az emberek ágyat a koronavírus téma és elfelejtettek normálisan gondolkozni a témában. Senki sem szabhatná meg milyen oltást adjon be vagy ne egy másik ember esetében, semmi köze és beleszolasa nincs.

2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
21%

Nem annyira régi hír


[link]


Ráadásul a legtöbb esetet le sem közölték.


Tudok egy konkrét esetről az ismeretségi körömből aki szintél meghalt tőle, többen pedig kórházba kerültek.


És szerintetek leközölték bárhol is?? Nem..

2021. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
18%
*agyát
2021. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%

Akik ide válaszolnak, azok fogyatékosok vagy mi?? A kérdező leírja egyértelműen, hogy szeretné beoltatni magát, erre ti nekiálltok lebeszélni róla. Ha te nem oltatod be magad, tégy, ahogy akarsz, de azt, aki szeretne oltást, nincs jogod lebeszélni róla.

Most már aki csak azért jön ide, hogy lebeszélje, az fogja be!

Az 5. kommentre ez nem vonatkozik.

2021. aug. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
14%
#8 Ha valaki kárt akar tenni magában, arról szokás lebeszélni az illetőt..
2021. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
17 éves vagyok 1 hónapja megkaptam a pfizert élek és virulok
2021. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
10%

3-as vagyok. Teljesen igaza van minden engem lepontozónak.

Sokkal egészségesebb és jobb ha a tinédzser fiatalok otthon ülnek, nyomják a számítógépes játékokat, eszik a chipset, ki se dugják a szobából az orrukat, és sutyiban még cigiznek is, de legalább be vannak oltva és nem kapják el a koronát.

2021. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván Európa 60% meghal az oltások miatt pár éven belül, köszönjük az infót :D


Kérdező: sajnos sok mindent nem tudsz tenni.

2021. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%

"Sokkal egészségesebb és jobb ha a tinédzser fiatalok otthon ülnek, nyomják a számítógépes játékokat, eszik a chipset, ki se dugják a szobából az orrukat, és sutyiban még cigiznek is, de legalább be vannak oltva és nem kapják el a koronát."


Mert csak vagy/vagy létezik? Nem élhet valaki egészséges, aktív életet úgy, hogy be van oltva, te nagyon ostoba?

2021. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!