Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy már 1 éve együtt vagyok valakivel de sokkal idősebb tőlem?

Figyelt kérdés

Pasim nem akarja hogy tudjanak erről a szüleim de én már nem bírom titokban tartani. Mindig hazudni hogy hova megyek.. Nem akarom már ezt. El fogom nekik mondani csak nem tudom hogyan.

És ha megyünk rokonokhoz mindig meg kérdezik vane már valakim nekik is csak hazudok hogy nincs.

Az elején még azt hittem nem fog ez sokáig tartani csak pár hónapig leszünk együtt de nem így lett. Azért is nem szóltam akkor. Vele akarok maradni, imádom őt.

20 éves vagyok


2021. aug. 8. 23:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Miért nem akarja a pasid (hány éves amúgy?) hogy tudják a szüleid?
2021. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
99%
20 évesen úgy eléd a saját életed, ahogy akarod. Miért kell hazudni? A pasi szégyell, vagy mi baja van?
2021. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért nem akarja mert fél hogy össze veszek a szüleimmel ezen ha nem fog nekik tetszeni. Ő 32 éves.
2021. aug. 8. 23:15
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a pasid nem akarja felvállalni a kapcsolatotokat, az azt jelenti, hogy nem vesz komolyan téged, nem hosszú távra tervez. A saját barátainak bemutatott már?
2021. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A pasid attól tart, hogy elveszít mert a szüleid nem fogják támogatni. De egy idő után tényleg el kell mondani.
2021. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen a barátaival már találkoztam.
2021. aug. 8. 23:17
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem annyira sok ez e korkülömbség. Ha 50 lenne, megérteném, de szerinten ez egyáltalán nem durva.
2021. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
ha nem vallalna fel, illetve nem engedi hogy elmondd a szuleidnek, nem veszi komolyan az egesz kapcsolatot. ennek megfeleloen kezeld
2021. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
A párod hülye! Mi lesz, ha együtt maradtok, összeházasodtok, gyereketek lesz... Igen sok a korkülönbség, de egyszer ki kell állni és bevallani. Lehet, hogy összevesztek, lesz feszültség, de ilyen az élet.
2021. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Jesszusom. Barátnőm lánya 23 éves, férjhez ment, babát vár. A párja 43.


Aszittem, itt vmi ÓRIÁSI korkülönbségről van szó.

2021. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!