Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak mégis mi baja van?

Anyámnak mégis mi baja van?

Figyelt kérdés
Mivel nemsokára kezdődik a suli, mondta, hogy kezdjek el keresni ruhákat, tanszereket. A cipővel kezdtem . Egy ugyanolyat szerettem volna megvenni, mint volt eddig is.(vans old skool) Erre elkezdi, hogy az nagyon drága, és mit csináltam érte, hogy megérdemeljem. (???????) meg random előhoz 2 éves sztorikat óránként kb.. Elkezdett a családról prédikálni, hogy a többiek miattam nem tudnak venni dolgokat maguknak. Az a vicc, hogy nem vagyunk szegények, sőt. Bőven tudnának venni a többiek bármit maguknak, csak nem kell nekik, mert annyira nem érdekli őket a kinézet, hogy szakadt ruhában is tökre elvannak itthon… 4 tagú a család, ő az egyetlen lány, lehet ez a baja? Soha nincs semmivel sem megelégedve, főleg velem nem. Az átlagom 4,8, példás a magatartásom, segítek mindig, a korosztályomhoz képest kiemelkedően jó vagyok, de még így is egy bunkó paraszt vagyok.:) Néha elgondolkodok, hogy mit csinálok rosszul. Elvárja, hogy 7kor felkeljek, és csináljak meg mindent? Mindig mondja, hogy állandóan ordítania kell, ha akar segítséget tőlem, és ez neki nagyon nem tetszik. Azt szeretné, hogy kövessem?Szerintem személyiségzavara van, egyszer egy kedves, szeretnivaló anya, egyszer egy hárpia. Sok tanulmányi versenyen is voltam, néhányat meg is nyertem. Sportban is viszonylag jó vagyok. Kedves vagyok, illedelmes a szüleimmel, de mégis baja van velem.;( Lehet tiszteletlennek tűnök, és nem jól fogalmaztam meg, de az idegesség beszél belőlem. Most hallgattam meg egy 5 órás oktatást, hogy mekkora egy tiszteletlen vagyok, hogy nem vagyok egyből ott, ha hív. Vannak furcsaságai, ha valami új dolgot csinálok(pl.: söprés), akkor elvárja, hogy tökéletesen felsöpörjek. Nevetséges, amit csinál néha, ha vele beszélek egyben van a gyomrom..

2021. aug. 11. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Vízenjárás megy?
2021. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
14%
Micsoda problémák xD
2021. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyit ömlengtél magad nagyszerűségéről, egészen felébredt a kíváncsiságom a másik fél (anyád) álláspontjára.
2021. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Az én anyám is szokott ilyen lenni. Az a legjobb, mikor az a baja, hogy szólnia kell, hogy pl. terítsem ki a ruhát, és nem magamtól csinálom.

Kérdezem én is, ennek mi értelme?

Azért az a Vans cipő nem olyan drága, mikor volt ő utoljára cipőt vásárolni? A 90-es években? Mára már minden sportcipő ennyibe kerül.

Ha sikerült megértened a viselkedését, akkor szólj.

2021. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

A változó kor is (ami kb. 50 év) közrejátszhat ebben.


Vagy hány éves éppenséggel?

2021. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
51 éves. Nem az árral volt a baj, csak belém akart kötni.
2021. aug. 11. 21:35
 7/15 anonim válasza:
61%
Szerintem csak megjött neki. Nyugi, lesz ez még szarabb is.
2021. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Nos mint anya írom:

Engem is kiborít,ha leesik és láttad hogy leesik,mégsem veszed fel,kiöntötted,mégsem törlöd fel,égve hagyod a lámpát,nem veszel fel papucsot,megy a tv pedig nem is vagy a szobádban,végzett a mosógép,de csak szólsz,eszedbe sem jutna magadtól kirakni,és még sorolhatnám.

Anya vagyok nem "csicska"

Gyerek vagy nem "vendég"

2021. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Ja és az a minimum,hogy 4,8 az átlagod,ha már elvárod a tutit
2021. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a nárcisztikus anya c. írást.
2021. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!