Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van hogy az öcsémmel...

Elegem van hogy az öcsémmel mindig kivételeznek de főleg apám! Jogosan akadtam ki, ugye? F

Figyelt kérdés
Elegem van az egészből. Ha öcsém elront valamit, akkor apám segít neki, meg "jajj semmi baj, mindenki hibázik" de persze ha én csinálok valamit, most special a porszívót ejtettem le már apám egyből: "Látod bmeg megint milyen szerencsétlen vagy?!" Miért van az hogy az öcsike a szent ő bármit megtehet de én rögtön idióta vagyok?

2021. aug. 11. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

A kérdésed alapján ugyanaz a véleményem rólad, mint apádnak!


Mehetsz aludni!

2021. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
1-es +1
2021. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Lehet azért mérgesebb rád apud mert te vagy az idősebb.


Ez nálunk is így szokott lenni amúgy, ha én csináltam valamit engem jobban letoltak. A húgom meg borzasztóan hisztis kamasz volt, szóval inkább ráhagytak dolgokat,minthogy balhézzon. El is lett kényeztetve amúgy, nem szeret ma sem takarítani/főzni se.


Manapság meg az a jó szülő-gyerek kapcsolat titka hogy keveset kell otthon lenni.😂


23 és 25/L

2021. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem mindegy hány éves akinek többet elnéznek.. Mert ha ő nyolc, te meg tizennyolc vagy, tök normális. Amúgy a hiszti amit itt levágtál, szánalmas.
2021. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy hogy lehet leejteni a porszívót?
2021. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Lehet mert te vagy az idősebb és más oknál fogva te vagy az,akit arra tart,hogy kieressze a gőzt,ami szimplán annyi,hogy rajtad vezet le mindent még akkor is,ha nem a te hibád.És ezt nem szabadna hagynod.Ha lehet keményen szólj vissza neki és mindig ismételd el magadban,hogy ezt nem neked címezi az ő életében van valami.És ha jobban belegondolsz,hogy hozzád képest az öcsivel,hogy bánik,fel tudsz készülni a jövőre,hogy neki nem kell segítséget nyújtani,mert az öcskös majd megoldja,mint az aranygyerek a családban.


Remélem egyszer jobb lesz a helyzet.Sok sikert kívánok!

Üdv:18/L a legkisebb és nem a kedvenc :D

2021. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit tulreagálod.
2021. aug. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem unod ezt a sok tesós kérdést?
2021. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is így vagyok a húgom bármit meg tehet én már öngyilkos is akartam lenni e miatt mert mindig én kapok ki a húgom miatt
2021. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!