Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondja hogy úgy...

Anya azt mondja hogy úgy öltözködök mint egy bohóc. Ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Tény, hogy nem mindennapi a stílusom, de én így érzem magam jól. Általában csak platformos cipőkbe járok, színes farmerekbe, van mintás farmerem is, meg legtöbbször crop top van rajtam. Imádok színesen öltözködni, és ez anyának nem tetszik. Persze van egy-két ruhám amire azt mondja hogy szép, de az ilyen színes mintás farmerjeimre meg a nagy talpú cipőimre azt mondja hogy ronda és hogy ilyeneket bohócok vesznek fel. Nem baj ha neki nem tetszik valami, de miért kell ilyen stílusban a tudtomra adnia?

2021. aug. 13. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

hát ja.. még a szerencsésebbik részben vagy. Ő a kevésbé toxikus szülők csoportjába tartozik.


Tehát ez a már nem gondol bele, hogy támogasson, megértsen téged, hanem csak azon jár az agya, hogy őszerinte mi a jó neked. Irányít

2021. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád más korosztály. Ne vedd magadra. Az ő idejében ő is biztos felvett olyat ami az ő szüleinek nem tetszett. Neked pedig még úgy is változni fog a stílusod:)
2021. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
Ez már volt egyszer vagy nem?
2021. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha SZERINTED nincs igaza, mert baromi gyönyörű vagy, akkor miért érdekel, hogy mit mond?

Ha meg magad is érzed, hogy bohóc vagy - akkor szokott valami rosszul esni, ha a lényegre tapintanak - akkor miért csinálod?

2021. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát,máshogy is kifejezhette volna a véleményét.
2021. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Én velem is hasonló a helyzet mivel csak bő ruhákban járok és ez nem tetszik anyámnak, mert nem érti miért kell rejtegetnem az alakomat, és szerinte ez ronda meg hippis. XD De már fel sem veszem neki az a legnagyobb baja ezzel hogy 164 cm vagyok és hogy ahhoz nem sok 47 kiló. De azt nem érti meg ha ennyi is a súlyom, és nem vagyok túlsúlyos akkor sem tetszem magamnak ezért hordok bő ruhákat.
2021. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem láttam legalább egy képet arról hogy öltözködsz. Az is lehet, hogy anyukádnak igaza van.
2021. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Esküszöm korábban láttam ezt a kérdés és ugyanígy anyja mondta meg minden..
2021. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
8. Hol? Én nem írtam ki ezt korábban
2021. aug. 13. 19:17
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
9.nem az mondom hogy te de konkrétan ilyesmi volt korábban de már nem találom.
2021. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!