Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám hallgatózik utánam, mi...

Anyám hallgatózik utánam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha ne hallgatózna utánam. Amikor a gép előtt beszélek haveromékkal játék közben, akkor szokott nagyon gyakran hallgatózni. Legtöbbször játékokról beszélek, így nem érti a szakzsargonok miatt és a ,,hunglish" beszédet sem érti, de néha megemlítek 1-2 magánéleti információt vagy olyan dolgokról beszélgetünk, amiket ő is ért egytől egyig.

Példának okáért: A fürdőszoba és a wc is a szobám mellett van és ő nyitott ajtónál zuhanyzik, nyitott ajtónál kakil. Éppen megemlítettem ekkortájt (zuhanyzáskor) haverjaimnak, hogy megyek állásinterjúra és kesz munkám, meg elmondtam, hogy mennyi lesz a bruttó fizettségem (diákmunka, bruttó 40 ezer forint (nem elírás), tehát emiatt fixen nem fognak hozzánk betörni vagy elvenni előlem a munkát. Törölközés közben hallgatózott és erre akkorát vert az ajtómra, hogy majdnem kidőlt és tiszta torokból üvöltötte, hogy mit kell elugatni mindent, elveszik ezt a kiváló munkát előlem, irigyelni fogják, ez már egy lépésre van, hogy a lakcímünket is elmondom és hogy mikor törhetnek be, stb. Természetesen visszaüvöltöttem neki ilyedtemben, hasonlóan torkom szakadtából, hogy ne hallgatózzon, foglalkozzon a saját életével és amúgy is miért kell hallgatózni. Egyből a pici lakásra fogta, hogy mindent lehet hallani ha akarja, ha nem és így a lakás velejárója, hogy lehallgat mindent tőlem, mert elkerülhetetlen.

Nagyon bánt, hogy hallgatózik. Már többször mondtam neki, hogy ne hallgatózzon, de üres fülekre találok.



2021. aug. 13. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy?

Anyád tényleg nehéz eset. Te tudod, hogy melyik barátoddal

milyen mélyen beszélheted meg a magánéleti problémáidat.

Anyád nincs képben. Mondd el neki, hogy éppen ellenkezőleg: nem happolják el tőled a 40 ezer Ft-os állásodat, hanem lehet, hogy jobbat találtak,

és hozzásegítenek.

Az durva, hogy nyitott ajtónál végzi a tisztálkodást és a mellékhelyiséget sem zárja. Ez aberráltság.

2021. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
19%

"foglalkozzon a saját életével"

akkor te mit eszel?

fogadd el,hogy amíg otthon vagy, ilyen lesz az életed.próbálj motivációt találni az életre, és a gép mögött töltött idő helyett keress egy kis extra pénzt,amiből ki tudsz venni egy szobát. ott majd a korgó gyomrod halgathatod. örülj neki inkább,amíg lehet.

tipikus elkényeztetett nyálpic vagy a leírtak alapján.

2021. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fiatal felnőtt vagyok, viszont sajnos csak ilyen meló van most amit eltudok vállalni (romokban az egészségem jelenleg, így többet fizető és fizikai munkát nem tudok vállalni). Nyilván nettó 25-ből havonta nem tudok gyűjteni költözésre, tehát nem tudok elkötlözni rövid időn belül.

Aberráltság, de a melegre fogja, mert panelban szaunává válik minden helyiség másodpercek alatt. Én kibírom, mégha csurom vizesen is jövök ki a wc-ről, de anyám nem bírja, így muszáj nyitott ajtónál végezni a dolgát és muszáj nyitott ajtónál zuhanyoznia.

2021. aug. 13. 23:35
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Semmit nem tudsz tenni, anyadnak valami maniaja van ezzel, gondolom ilyen “lehallgatnak minket” tipusu szemelyiseg.

Majd egyszer elkoltozol, es akkor lesz csak vege.

2021. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
amikor megkéred üres fülekre találsz,legközelebb mikor hallgatózik és te a haverjaiddal beszélsz,említsd meg ezt,akkor biztos meghallja majd.így nem tudja ignorálni,és megindíthatod az egész dolgot hogy abbahagyja.de persze ez sem 100 hogy összejön
2021. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Mar megint a Gyakoris Család, igaz?

Pici lakás, wc fixáció, balhé...

2021. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is ez jutott rögtön eszembe.
2021. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%

Fogadjunk ,hogy anyád nő !

35 felett azok kattanak be. Mindig mindenről tudni akarnak. Minden értelmes férfit így elűznek maguk mellől. Majd persze a gyerekeiket is. Ilyen faj. Csodálom ,hogy a sok feminista nem írta,hogy apád tehet mindenről...

2021. aug. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

utolso


remelem se anyad, se nagymamad, es baratnod sincsen


udv, egy no

2021. aug. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
25%
Hopp egy feminista
2021. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!