Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám hallgatózik utánam, mi...

Anyám hallgatózik utánam, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha ne hallgatózna utánam. Amikor a gép előtt beszélek haveromékkal játék közben, akkor szokott nagyon gyakran hallgatózni. Legtöbbször játékokról beszélek, így nem érti a szakzsargonok miatt és a ,,hunglish" beszédet sem érti, de néha megemlítek 1-2 magánéleti információt vagy olyan dolgokról beszélgetünk, amiket ő is ért egytől egyig.

Példának okáért: A fürdőszoba és a wc is a szobám mellett van és ő nyitott ajtónál zuhanyzik, nyitott ajtónál kakil. Éppen megemlítettem ekkortájt (zuhanyzáskor) haverjaimnak, hogy megyek állásinterjúra és kesz munkám, meg elmondtam, hogy mennyi lesz a bruttó fizettségem (diákmunka, bruttó 40 ezer forint (nem elírás), tehát emiatt fixen nem fognak hozzánk betörni vagy elvenni előlem a munkát. Törölközés közben hallgatózott és erre akkorát vert az ajtómra, hogy majdnem kidőlt és tiszta torokból üvöltötte, hogy mit kell elugatni mindent, elveszik ezt a kiváló munkát előlem, irigyelni fogják, ez már egy lépésre van, hogy a lakcímünket is elmondom és hogy mikor törhetnek be, stb. Természetesen visszaüvöltöttem neki ilyedtemben, hasonlóan torkom szakadtából, hogy ne hallgatózzon, foglalkozzon a saját életével és amúgy is miért kell hallgatózni. Egyből a pici lakásra fogta, hogy mindent lehet hallani ha akarja, ha nem és így a lakás velejárója, hogy lehallgat mindent tőlem, mert elkerülhetetlen.

Nagyon bánt, hogy hallgatózik. Már többször mondtam neki, hogy ne hallgatózzon, de üres fülekre találok.



2021. aug. 13. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz valamilyen nyelven,pl. Angol, beszélj azon a barátaiddal, főleg,ha a közelben van..
2021. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 8-as jol irta. Nem mindenki, de nagyon sok anya bekattan. Anyum 43 eves es teljesen elment az esze. Mindenkinek mindenrol bekell szamolnia neki, mindenki titkolozik szerinte, mondjuk szerintem neki mas mentalis gondja is vannak mostmar mert alig fogja fel amit mondok neki. Sot, teljesen mast ert. Mikor leirom neki hogy augusztus 20-ig szolnak, atjon hozzam es vagy 3x megkerdezi tolem "na akkor 2 oraig szolnak????" Mar nem tudom kovetni. Szerencse hogy nem elek vele, pont ezert jottem el. Meg ugye ott van ez a "orokkel fiatal maradok es elem az eletem!" Kapuzarasi panik. Meg ugye a fura mániái.... kerdezo, anyudnal ez szinten valamilyen mania. Egyfolytaban azon kattog hogy figyelik, eletere tornek stb.
2021. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!