Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Extrém(ebb) sportot űzők,...

Extrém(ebb) sportot űzők, mennyire beszéltek a szüleitekkel a hobbitokról?

Figyelt kérdés
Elfogadták, vagy minden adandó alkalommal próbálnak lebeszélni? Vagy hallani sem akarnak róla és néma tiltakozás van ha szóba kerül? Esetleg támogatóak, netán lelkesek is?

2021. aug. 16. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy állnak hozzá, mint a nem extrém sportokhoz. Tudok beszélni róla.
2021. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk elég tabu téma, mivel én ejtőernyőzöm. Édesanyám évek óta nem bírta elfogadni, így már nem erőltetem, mint beszédtéma.

Ha mégis feljön, abból általában veszekedés alakul ki sajnos

2021. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a falmászás/klettersteigezés annak számít:

Anyukámat a hideg is kirázza tőle, de ismer annyira, hogy engem nem hat meg az ő tériszonya, illetve alapos ember vagyok, mindig figyelek a megfelelő biztosításra.

Apa vasalt mászóutazni többször is volt velem, neki tetszik :D

Egyébként nem ez a fő hobbim, csak muszáj mozogni az egészség érdekében, és ez ezon kevés mozgásforma egyike, amit szívesen csinálok :)

2021. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már a motorozást se díjazzák igazán.
2021. aug. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A falmászás extrémnek számít? Elmeséltem, kicsit aggódtak, elmagyaráztam, hogy végig biztosítókötél van rajtam, megnyugodtak. Azóta lényegében ugyanaz, mint a nem-extrém sportommal (tájfutás). Néha szóba kerül, mesélek róla, ennyi.
2021. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!