Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nárcisztikus lenne?

Anyám nárcisztikus lenne?

Figyelt kérdés
Ahogyan ő csinál mindent, az nagyon jó, ahogyan én csinálok valamit úgy semmi sem jó. Még abba is beletud kötni egyes mondatokat hogy fogalmazok meg, és azon élcelődik, hogy ezt meg azt hogy mondtam. Ha főzök, mosok, takarítok, semmi nem jó neki. Veszekszik velem, és ha én ugyanolyan hangnemben visszaszólok neki, akkor már én vagyok a szemét. Mindig azt kívánja nekem, bár az Isten megverne, és boldog ha az életem nem alakul jól. Bár a kívánsága teljesül, mert a dolgaim sose alakulnak jól.
2021. aug. 17. 10:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Már rég elmúltam 20 éves, de az öltözködésembe, és abba hogy mikor alszok el este, kb. mindenbe beleszól. Sose talált bennem semmi jó tulajdonságot, viszont minden szemétnek elhordani, az nagyon megy neki.
2021. aug. 17. 10:20
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Költözz el.

Anyád még nemhogy "csak" nárcisztikus,de gononsz,roszzakaró is,toxikus szemilység.

2021. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Lehet nárcisztikus, igen.

Én a helyedben baromi gyorsan elköltöznék, mielőtt teljesen tönkretesz és leépíti az önbizalmadat.

2021. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Berelj egy lakást titokban pakolj be rendezkedj be és mikor legközelebb kötözködik akkor mond elég ,,ha nem hagyod abba elköltözöm" nyílván azt fogja mondani, hogy ,,hová hová nincs is házad üllj csak le a fenekedre" de te gyorsan elhúzod a csíkot és nem mész vissza soha
2021. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sokszor volt már dührohamom amiatt, mert nagyon csúnyán beszélt velem. Persze olyankor én vagyok a bolond, akinek pszichiátrián lenne a helye. Azt mondja rám ilyenkor, hogy én egy romlott, mocskos nő vagyok.
2021. aug. 17. 10:30
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Rég el kellett volna költöznöd. Ha csak egy szobát tudsz bérelni, akkor abba. De addig is, akárhányszor beszól neked, szólj vissza, és mielőtt még reagálni tudna, hagyd ott. Egyébként szánnivaló, mert ő is szenved, a saját önértékelési zavarát kompenzálja, de attól még neked nem kell eltűrnöd, hogy a sárba tiporjon.
2021. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Szedd össze a cuccod és költözz el!!!
2021. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Na ez pl tipikus nárci megnyilvánulás, hogy kiborít, majd közli, te vagy a bolond, neked van szükséged pszichiáterre :)


Romlott, mocskos nő? A saját lányára? Ha az vagy, akkor ő nevelt ilyenné... mielőbb költözz el. Nem kötelező neked ezt hallgatni.

2021. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
En csak azt nem értem hogy ilyen ember minek vállal gyereket.
2021. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Ennek mi közte a nárcisztikus személyiségzavarhoz? (jó, tudom, a gyakorin mindenkinek nárcisztikus mindenkije..) Anyád szimplán seggfej.
2021. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!