Mi baja anyámnak?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom idegbeteg.

Úgy ébred és úgy is fekszik le.


Beszélni nem tudok vele mert ha reggel keresem akkor kora reggel ne bosszantsam már fel, napközben munka közben ne zaklassam, este pedig hagyjam mert fáradt. Ez megy kicsi korom óta. Jó ha napi 2 szót tudunk váltani.


Ma pl odamentem hozzá és kértem hogy beszélgessen el az öcsémmel mert képtelen felfogni hogy 1 hetes jogsival NEM vontathat utánfutót, 2 évig korlátozott a jogsija, és félek hogy meg fogják büntetni.


Erre anyám leordított hogy hagyjam már békén, a sorozatát nézi, ne hazudozzak, nincs ráírva a jogsijára hogy korlátozva van.


Ez csak egy példa, de sajnos folyamatosan ilyen.



2021. aug. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt sajnos nem tudjuk ebből megállapítani. Valószínűleg ilyen a természete, magának való.
2021. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg fszhiányos.


De ha ennyire leszar titeket, ne foglalkozz vele. Csináld a magad dolgát, lehalább abba nem fog beleszólni. Ha az öcsédnek pont annyi esze van, mint amennyi látszik, akkor rá is rá kell hagyni a dolgokat. Majd tanul a hibáiból.

A jogsis kérdésben egyébként neked van igazad.

2021. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emgválaszoltad magadnak sajna.
2021. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdeklitek túlságosan. Tele lehet problémákkal.
2021. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!