Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként elmondod a szüleid...

Felnőttként elmondod a szüleidnek, hogy mennyi pénzed van?

Figyelt kérdés
Tehát ha az egyik szülőd így direktbe rákérdezne, hogy mennyi félretett/spórolt pénzed van, megmondanád neki (úgy, hogy már rég nem élsz otthon)? Dolgozó felnőttek válaszát várom kizárólag.

2021. aug. 24. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam, de csak dicsekvesből, hadd irigykedjenek. Soha nem kaptam tőlük semmit, mindig csak egy váltas ruhám volt, azt is ők választották, parizer volt az ebéd, de minden más sz.rra el lett b.va a pénz. Cigire, buher kütyükre, de amikor suliba mentem, nekem kellett dolgoznom, hogy kifizessem a kollégiumot. Tanult, független, rendes ember lett belőlem, és már csak azért is az orruk alá dörgölöm, hogy gazdag vagyok. Forduljanak fel, mérgező idióta bagázs.
2021. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Fillérre pontosan nem részletezném, max így hogy 4 misi aztán pont.
2021. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam el soha. Mondjuk titkolni sem titkoltam. Tudják mennyit keresek, tudják, hogy havonta van úgy 100 ezer Forint megtakarításom, szóval ha akarják ki tudják számolni.

#21: Nem lehet hogy ez volt a céljuk? Mondjuk a módszer ettől még lehetett volna jobb is. A páromnál is ez volt, csak annyi különbséggel, hogy mikor elhelyezkedett az első munkahelyén, akkor a szülei sokkal kedvesebbé váltak vele, mert hogy most már nem kell tovább lökdösni. (Mondjuk nála szükség is volt erre a lökdösésre és anyagi korlátozásra, mert különben nagyon lusta, csak akkor csinál bármit is ha muszáj neki.)

2021. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak azt mondom, hogy van, engem ne féltsen
2021. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyságrendet tud anyám. Amíg volt apám vele megbeszéltem részletesebben.

Én is tudtam és tudom nagyságrendileg. Fillérre pontosan kit érdekel.

2021. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
82%
Én nem. Folyton belepofáznak. Mindig elintézem annyival, ha rákérdeznek, mennyi pénzem van, hogy "elég" vagy "nem a te ügyed".
2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!