Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy csak én vagyok túl finnyás? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés
Anyám már születésem óta előszeretettel vásárol piacokon meg ilyen helyeken használt ruhákat, amivel nekem nem volt semmi bajom ugyanis az ilyen helyeken is lehet szép darabokat találni és végül is minden olcsóbb! Én mivel nem nagyon szeretem a pénzemet ruhákra költeni így a ruháim 90%-át anyám vásárolta, és ennek legnagyobb része használtan lett vásárolva. A fontosabb rész innen jön: Három éve találtam egy "új" boxert az alsóneműim között ami nem éppen tűnt újnak megkérdeztem anyámat hogy ezt honnan vette, és azt mondta hogy a piacról amire én kiakadtam hogy azért alsóneműket nem igen kéne használtan vásárolgatni mire neki az volt a válasza hogy az eddigiek nagy részét is használtan vette és mindig kifertőtleníti vásárlás után és szerinte ezzel nincs semmi baj, azóta saját magamnak vásárolom az alsóneműimet és nem is nagyon merült fel ez a téma köztem és az anyám között, viszont most hogy készülök egyetemre és nem sokára költözöm, szortírozom a ruháimat hogy mit vigyek magammal és mit hagyjak otthon, és mikor mondtam anyámnak hogy pár alsóneműm már nincs túl jó állapotban és majd be kell vásároljak újakból mielőtt költözöm, anyám előkapott egy szekrényből vagy 40 használt alsóneműt amit az utóbbi 3 évben vásárolt össze a piacokról és azt mondta hogy ezeket direkt erre az alkalomra vette és ne költsem a pénzem újakra hanem válogassak ezekből, én természetesen egyértelmű nemet mondtam és egy kicsit kiakadtam ugyanis elfogott az undor is mivel jó pár boxernél látszott eléggé hogy már használva volt mások által, mindenesetre erre a reakciómra anyám nagyon besértődött hogy én milyen hálátlan vagyok és most haragszik rám. Szerintetek túlreagáltam és csak én vagyok ilyen finnyás vagy igazam van?

2021. aug. 30. 00:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is vannak használt ruháim,de azért használt alsóneműt nem vennék.
2021. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Imádom a hasznaltruha boltokat, de ha valamit meg sem fordul a fejemben hogy ott vegyek hat az a fehérnemű. És szerintem a legtöbben így vagyunk vele.
2021. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Én el se tudtam képzelni, hogy használt alsónadrágot egyáltalán árulnak. Nem is gondoltam, hogy valaki ilyet fölvesz egyáltalán. Maximum perverz férfiak interneten vásárolnak használt női bugyikat, de nem hordani. :-)))

Járok piacra, látok alsóneműt kirakva, de nekem úgy tűnt, azok újak (bár nem nagyon nézegettem).


Szerintem mondd meg anyukádnak, hogy ezentúl ezt magadnak veszed, ne vegyen neked sehonnan.

(Amúgy, ha 40 db-ot vásárolt - ha ez nem költői túlzás - akkor így lesz a legolcsóbból a legdrágább, mert ezeket nem fogod fölvenni, egyszóval fölöslegesen adta rá ki a pénzt anyukád).

2021. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom miert jo az ilyenen spórolni… oke megvetted 2000 forint helyett occaze, de aztan majd fizetheted a nogyogyaszt meg az urulogust a ferfozesek miatt.. es nem vagyok turiellenes, sőt, de alsóneműt nemár…
2021. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Az én Édesanyám még az újonnan vett fehérneműt is ki szokta fertőtleníteni használat előtt a biztonság végett. El sem tudom képzelni, hogy ilyesmit ilyen helyen vásároljon, holott szokott járni "turiba". Esetleg porrongynak, de viselni...

Ellenben nem tudom, pontosan mit jelent a "kicsit kiakadtam", lehet, nem is a tény maga volt sérelmes, hanem a hangnem.

2021. aug. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Fehérneműt nem veszek használtan igazad van .... van aki vesz, elég fura....
2021. aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle, hogy magának is használtat vesz, vagy csak neked kedveskedik ezzel?
2021. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez undorító, én hánynék ha megtudnám, hogy a bugyiaimat már más használta előttem.

Ne haragudj de a fehérneműn spórolni az tényleg fillér b@szás.

Mi gyerekkorunkba elég szegények voltunk, sok örökölt, innen onnan kapott ruhánk volt, de anyukám akkor is újat vett fehérneműböl. Meg se fordult a fejébe, hogy abból használtat vegyen, de még nagyobb rokon gyerekekét se adta ránk soha. Nem is értem anyukádat.

2021. aug. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%
Vennék, ha csak ott tudnám megvenni, vagy nem lenne elég pénzem.
2021. aug. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Inkább alsó ruhaneműt sem vennék fel, mint használtat hordjak. Ez nem higiénikus.
2021. aug. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!