Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvert a fiam, mit tegyek?

Megvert a fiam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma másodszor fordult elő. Rá mégsem hivhatom rá a rendőrt. Az anyjának meg meg sem merem mondani.
2021. szept. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
93%
Feljelentést
2021. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
96%
Pedig kérj segítséget! Ne hagyd magad! Ilyen esetekből könnyen tragédiák alakulhatnak, főleg, ha nincs időben észhez térítve egy ilyen "gyerek". Ha engeded neki, hallgatsz róla, semmi nem tartja majd vissza, hogy megismételje, és durvább legyen (idővel az erőszakos bűncselekmények elkövetői hajlamosak durvulni).
2021. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy az apuka,és megvert a fiad?

Hány éves vagy? 60,ő meg 40?

Ha 20,te meg 40 akkor ez egy kicsit abszurd,bár nem mondtál semmi mást el tehát nem tudom,hogy esetleg lett-e valami dolog amiért elgyengültél vagy bármi.

2021. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
93%
A fiad kapott bántalmazást korábban tőled?
2021. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
56%
Ha a fiad látott bántalmazást tőled, akkor simán tőled tanulta. Szóval paraszt nyelven: odd meg amit főztél
2021. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
ő 16 én 35, soha nem bántottam, ellene vagyok minden erőszaknak
2021. szept. 1. 20:42
 7/62 anonim ***** válasza:
74%
Szuper. Valakit megvert a fia és azonnal már előjön, hogy tutira azért mert bántalmazta gyerekkoraban.
2021. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
78%
De gondolom valamin összevesztetek. Mi volt az? Mit jelent az, hogy megvert?
2021. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, az biztos, hogy te csesztél el valamit, hogy ez megtörtént! Én még felnőttként sem mertem volna nekimenni az apámnak! Meg hát... Eleve egy gyerek tiszteli a szülőjét, és eszébe sem jut ilyesmi!

A te fiad nem tisztel téged! Nincs semmi tekintélyed! Itt valamit nagyon elrontottál a nevelésében, az biztos!

Nem akarlak elkeseríteni, de, ha eddig nem sikerült kivívnod nála a tiszteletet, akkor így elég nehéz lesz, hogy már felnőtt!

Így már csak az a választásod van, hogy megembereled magad, és nem hagyod ezt mégegyszer!

De, mint fent írták: könnyen lehet ebből tragédia! Mondjuk valamelyőtök úgy megüti másikat, hogy belehal... Vagy akár előkerül a konyhakés...

2021. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
92%
Ellene van minden erőszaknak... multkor a megverte az anyósa kérdés valahogy kísértetiesen ugyanez volt....
2021. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!