Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érzem azt hogy már nem...

Miért érzem azt hogy már nem szeretem a gyerekem?

Figyelt kérdés
Amig kisgyerek volt addig aranyos, jólnevelt, szófogadó volt és én voltam mindene, de mióta középiskolás azóta teljesen megváltozott, szinte csak a barátaival van, meg fiuzik, velem egyáltalán nem törődik. Ez a hála részéről? És majd ha felnőtt lesz meg berak valami elfekvőbe? Mindent megadtam neki, mindent feladtam érte.
2021. szept. 8. 13:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Te nem voltál kamasz sosem,ugye? Te ott fent beteg vagy, normálisan viselkedik te meg hisztis P..a vagy nem több
2021. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
90%

#19

Ne szaporodj, nem kell újabb marha a világra. Elég vagy TE magad is

2021. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%
Jó kis szabadidős program kellene neked is, hogy ne a lányod körül forogjon minden gondolatod. Hagyd most őt, messziről figyeld, ha bajban lesz tudj neki segíteni. Menj szórakozz te is. Pasizz:)
2021. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
76%
remelem tenyleg berak 10 ev mulva valahova aztan feled se nez
2021. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%

"Miért érzem azt hogy már nem szeretem a gyerekem?"

Azért érzed azt, mert már nem szereted a gyereked.

Így elég egyszerű, hogy megértsd a magad felfogását a "szeretetedről"?

Vagy így is lehetetlen felfognod, hogy lövésed se arról, mi a szeretet?

Csábíts el pszichiátert...

2021. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
93%

"és én voltam mindene"


Szerintem elég sokan vannak úgy vele, hogy a gyerekvállalást addig képzelik el, amíg a gyerek istenként szereti őket.

2021. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Metionin ***** válasza:
93%
Ennyit a feltétel nélküli szeretetről :D
2021. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy csak kamaszodik
2021. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
6%
Nem úgy akartad feltenni a kérdést hogy miért érzed úgy hogy már nem szeretet a gyereked?? Mert nekem úgy tűnik inkább ,hogy te érzed úgy,ne aggódj majd ha pénz kell neki valamire körbe fog rajongani,majd ha véletlen becsúszik neki egy gyerek az lesz az első hogy tőled vár segítseget ,mert tudni fogja hogy csak te segíthetsz neki.
2021. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%

A szülője vagy, nem a barátnője, haverja, természetes, hogy nem veled akar lenni mindig, mint egy kisgyerek.

Nem az a dolga, hogy téged szórakoztasson. Keress barátokat a saját korosztályodból.

2021. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!