Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám azt mondta , hogy el...

Anyukám azt mondta , hogy el akar válni, én us benne vagyok mert , apám nem egy jó ember, de ezután ugyan úgy együtt lakunk , hogy beszéljek hozzá íg?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Csak ne úgy, ahogy írsz!
2021. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek aztan sok ertelme van
2021. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Így aztán sok értelme van válni
2021. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
99%
Pont mint eddig. Ugyanúgy az apád marad, ha elválnak, ha nem. Költözés nélkül amúgy szerintem sincs semmi értelme elválni, megkockáztatom, hogy nem is fognak.
2021. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne váljon el ha nincs hova mennetek. Ha elkezdi a valast, minden fokozatosan fog bedurvulni es a vegen el kell mennie anyadnak mert kiteszi a hazbol, te meg apaddal maradsz, biztos hogy perre is megy erted. Hidd el tudom mirol beszelek, en is valok epp. Az eleje bekes volt, most mar egy eve tart a valas, tobb szazezer az ugyved es messze meg a vege, fokozatosan durvabb, hamis vad, fenyegetes, minden, pedig mikor megbeszeltuk a valast, meg segitett is. Onnantol hogy anyad kilep, elkezdi majd mindenki a maga erdeket nezni,osztozni kell mindenen, gyereken, penzen es jön a bosszú. Ha apad eddig sem volt jo ember, akivel lehetett beszelni, akkor szamithattok ra hogy meg rosszabb lesz a valas soran. Nagyon ovatosan, sok ev elokeszulettel lehet csak megszabadulni egy ilyentol. Mar most fotozzatok, gyujtsetek bizonyitekokat magatok mellett es ellene is. Higyjetek el, tudom mirol beszelek.
2021. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Most leírtad a teendőket, ha nem lenne ott kerdöjel még kijelentésnek is elmenne.
2021. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Biztos megoldja majd anyukád. Ha válás lesz, el fog menni onnan, veled együtt. Nem fog elperelni apád magához, mert nagy vagy, hisz itt írsz, tehát lesz beleszólásod Neked is.

Én is elváltam, el lehet válni szépen is. :)

Remélem sikerül békésen új életet kezdenetek, drukkolok, hogy minél előbb. :)

2021. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en anyamek ugyanigy valtak el😂 egyutt laktak ugyanugy (mai napig) de allandoan megy az ordibalas, kiabalas. Ugyebar nincs hova menni.
2021. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as így tovább lépni sem lehet. Borzasztó lehet mindkettőnek, lehet, se veled se nélküled van?:)
2021. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!