Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom azért mondhatta,...

A lányom azért mondhatta, hogy leszbikus, hogy bosszantson?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves lányom, előállt azzal, hogy a saját neméhez vonzódik.

Csakhogy nekem erősen kamuszagú a története. Ugyanis ő egy tipikus cicababa. Tudom nem illik a saját lányomra ilyen jelzőt mondani, de tényleg az.

Baba arcú nőies alakú, imád sminkelni, szépítkezni, öltözködni, kissé nyafka is. Szóval egyáltalán nem hiszek neki.

Gondoltam rá, hogy egyszer belenézek a telefonjába, vagy követem, hogy találjak bizonyítékot, de tudom, hogy ez nem lenne etikus.

Valami sérelme lehet irántam, de ő azt mondja nincsen semmi.


2021. szept. 11. 18:17
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
16%
Szerintem leszbikusok a lányod csak nem merri valamiért elmondani
2021. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
A stílus nem függ össze vele. Nekem olyan ismerősöm lett leszbi aki kamaszként egy csomó pasit elfogyasztott, most kb 8 éve csak a lányok érdeklik, pasira rá sem tud nézni (nem rossz élmény miatt)
2021. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Oh, értem már. A Kérdező szerint a leszbikusok csak maszkulin nők lehetnek. Hát, sajnálom, de fel kell, hogy világosítsalak, vannak olyan leszbikusok akikről sosem mondanád meg, hogy azok. Ez nem a külsőtől függ.

Miért kellene a nemi identitásának összefüggenie a kinézetével? Nem értem a kételyeidet, miért hazudna neked egy ilyen dologról a lányod? Csak mert te "nem nézed ki belőle", még nagyon is lehet leszbikus, nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy alapból vannak feminin és maszkulin emberek, ez ugyanígy van a melegeknél is. Azt meg, hogy belenézel a telefonjába, most felejtsd el, mert ez konkrétan személyi jogok sértése.

2021. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem butaság egy sztereopítpia alapján ítélkezni. Azért mert a leszbikusok egy része egy bizonyos módon viselkedik, öltözik stb. az nem jelenti azt hogy a lányod nem lehet az. Szerintem sokkal egyszerűbb elfogadni azt amit mond, mint ilyen kamu indokokat keresni. Esetleg el tudnám képzelni ezt egy kamaszról, nem egy felnőtt emberről.
2021. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

lipstick lesbian

femme


nézz utána

2021. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, azért mondta, mert az. Ennek semmi köze a külsejéhez, vagy a viselkedéséhez.
2021. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
99%

Attól, hogy valaki nőiesen öltözködik még lehet leszbikus vagy akár vonzódhat mindkét nemhez. Az emberek szeretik azt képzeli, hogy a leszbikusok fiúsan néznek ki, míg a meleg férfiak retiküllel a kezükben fukorásznak... A legtöbb esetben kívülről nem látszik ki milyen nemhez vonzódik. Sőt, húsz évesen még lehet keresi önmagát igyekszik felfedezni a szexualitását.


Szerintem jobb lenne, ha megpróbálnál nyitott lenni felé. Ő elmondott neked egy ilyen személyes dolgot és te már ide írkálsz gyakorira, hogy nem hiszel neki.

2021. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Aha, szóval szép a lányod. és ennek mi köze hozzá hogy leszbikus-e? Vagy szerinted a leszbikusok mind szőrőslábú férfias nők? Ne legyél már ennyire ostoba... nagyos sok nőies, divatos leszbikus csaj van- csak ők nem a csávóknak akarnak tetszeni.
2021. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha 16 éves lenne elhinném, hogy kamuzik neked valamiért, de egy 20 éves már nem.
2021. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Na, én meg tök férfiasan öltözködöm, mindenki azt hiszi, hogy meleg vagyok, pedig inkább meghalnék, minthogy egy nővel csináljam. Meg nem is bírom a búzákat.

Amúgy kamuszagú provokatív kérdés.

2021. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!