Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megszólják, vagy lenézik azt...

Megszólják, vagy lenézik azt a szülőt, aki nem megy el egyszer a középiskolás lánya szülői értekezletére ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Nekem legalábbis volt h anyum nem tudott elmenni (több műszakban dolgozott) soha nem szólták meg emiatt.

Felnőtt fejjel meg mit érdekel engrm h más anyja miért nincs otz. Sőt azt se tudnám h ki nincs ott!

2021. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Én az alsósoméra sem mentem el tavaly, online szülőire számítottam, de a szakadó esőben a suli előtt a parkban volt megtartva a szülői, idén meg dolgoztam amikor volt az év eleji szülői, középiskolában meg kimondottan hülyeségnek tartom, hogy majdnem nagykorú "gyerekeknek" menjenek be a szülei. Nyűg ez mindenkinek.
2021. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
A szüleimnek gondja volt, nem jártak értekezletre, nekem volt kínos, mert az ofő kérdezgetett, miért nem törődnek velem otthon. Én szégyenkeztem miattuk.
2021. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Közèpiskolába már nem nagyonfoglalkozik ezzel senki.
2021. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Enyém egyszer sem ment el...
2021. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim az utolsó 2 évben már egyáltalán nem jártak. Mivel nem volt velem gond, nem számított.
2021. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem volt nálunk ebből.
2021. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Általánosban csak alsó tagozatban ment el néhányszor apám, utána se felsőben, se szakmai iskolában, se most az érettségiző részen. Amit kell, azt elmondok, amiről kell, arról tud. Maximum egy tanárnak lehet velem gondja, az osztályfőnökömnek, de kölcsönösen nem szívleljük egymást, így az ő szava nem mérvadó. Mindenki más pedig elégedett velem, jegyekben és viselkedésben is. Na meg, könyörgöm, nem kisgyerek vagyok, de 18 évesen se jött volna be, ha elkezdünk ilyesmiről beszélni, 20 évesen pláne. xd
2021. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznak iylesmivel szvsz.
2021. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!