Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám jogosan akar kidobni...

Anyám jogosan akar kidobni otthonról mert elakarom kötettni magam?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyereket soha. Erre akkor döbbentem rá mikor a húgom megszületett. 1,3 évig nem volt képes végigaludni egy éjszakát, az első 2 hónapban átköltöztem mamámékhoz, mert annyira kialvatlan voltam hogy suliban is rontottam. A másik a szaros pelenka olyan büdös, hogy sokszor majdnem elhánytam magam, az hogy ém ahhoz hozzányúljak nem létezik, a másik meg amikor felbüfögött és hányt is, az volt a másik dolog ami miatt volt hogy aznap már kajára sem bírtam nézni. Most hogy már nagyobb, pedig annyi türelem kell hozzá hogy csak na. Én ezt az egészet nem akarom, ezért úgy döntöttem, hogy elkötettem magam. Anyámnak mondtam, erre elkezdte hogy kidob, mert neki unoka kell.

Jogos ez? 19/f



2021. szept. 15. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
97%

10-es, torvenybe van foglalva, vergodhetsz itt, de akkor sem lehet Magyarorszagon csak ugy elkottetni magad.

Ha pedig mas orszagrol beszelsz, akkor illik megemliteni a pontos helyet.

2021. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
91%

Jogosnak nem jogos, hiszen mindenkinek a szíve joga eldönteni, hogy akar e gyereket vagy sem.

A korodhoz nézve viszont még nem is egy megfontolt gondolat (döntés lenne) ez, itthon meg sem csinálják.

Viszont nem ez az egyetlen módja, hogy ne legyen gyereked, gumi se muszáj ha annyira nem tetszik, létezik fogamzásgátló is, viszont a női féllel idejekorán tudatni kell ezt az álláspontot és csak akkor bonyolódni hosszú kapcsolatba, ha ez egyezik.

Olyan lánnyal véletlenül sem szerelmesdit játszani, aki csak legyint, hogy majd meggondolod, mert az komolyan úgy is gondolja, és csak szenvedés lesz mindkettőtöknek amikor ő tényleg rátérne a babavállalás útjára.

Plusz: még nagyon nagyon fiatal vagy, apának lenni pedig még 20 év múlva sem leszel öreg, az pedig lévén több idő mint amennyit eddig leéltél sok minden változhat. Nem biztos, hogy fog… de amit te szeretnél az visszafordíthatatlan, míg a védekezés nem az.

2021. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
93%
Veszel egy raklap óvszert és helyesen használod. Így a problémád megoldva.
2021. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim válasza:
15%
11-es, kettőnk közül nem én vergődök, talán Neked kellene utánanézni, mert múlt héten estem át (nőként) ezen a műtéten és Budapesten történt, ami emlékeim szerint Magyarországon van...
2021. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
5%
Nem fog kidobni anyád emiatt, viszont minden rokonnak, ismerősnek el fogja mondani, mit csináltál, és a lakóhelyeden "Töketlen"-nek fognak nevezni a hátad mögött mindenhol.
2021. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
91%
14-es, akkor kerlek oszd meg velunk, hogy melyik budapesti klinikan vegeznek el illegalis beavatkozast.
2021. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
72%
basszus kérdező, nem elég neked a gumi? elköttetnéd magad? Mert a gumi az nem kényelmes igaz?...-_-
2021. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
12%
Sőt, szerintem anyád más most elmesélte mindenkinek, mit tervezel, ne csodálkozz, ha mutogatni fognak rád az utcán, hogy "az az a srác, aki elzáratja a pcsét"...
2021. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
71%
19 évesen baromi fiatal vagy és felelőtlen döntés még, 35 évesen azt mondom már oké de ilyen fiatalon sok kellemetlenségbe fog ez kerülni...a gumival mi bajod?
2021. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim válasza:
65%
16-os, engem a Szent Imrében műtöttek. És mivel nem vagyok 40 és nincs 3 gyerekem, 60.000 Ft-ba került. Számlát kaptam róla. Hol itt az illegalitás? Nyilatkoznom kellett, hogy tisztában vagyok vele, hogy ez nem visszafordítható, fél év múlva ezt meg kellett erősítenem, újabb fél év múlva pedig megmütöttek. Mindenhol szerepelt, hogy művi meddővé tétel. Teljesen hivatalosan ment.
2021. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!