Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám helyrehozni a...

Hogy tudnám helyrehozni a kapcsolatot édesapámmal?

Figyelt kérdés
Eléggé elromlott a kapcsolatom sajnos édesapámmal az utóbbi időben. Régen voltak pszichés gondjaim, pszichiáter generalizált szorongást és szociális fóbiát állapított meg nálam, amiért sajnos elég hosszú ideig nem tudtam elhelyezkedni munkaügyileg, igen felvállalom hogy tehettem volna érte és nem kellett volna húzzam több évig hogy ne romoljon tovább az állapotom, de egy gyáva szr voltam. Majd szerencsére megismerkedtem a volt párommal aki hatalmas önbizalmat adott nekem és azóta átkozom magam amiért tönkretettem a kapcsolatot, mert igen felvállalom én miattam ment szét. Lényeg hogy nála éltem és nehezen de elkezdtem szórólapozni, ekkor még jó volt minden, viszont megsérültem sajnos és elszakadt egy szalag a lábamban, ami miatt újra a nagy fal közé kerültem, majd én hibámból elhagyott a nő is aki szeretett és mindent megtett értem, haza kellett költözzek édesapámhoz. Sajnos időközben eléggé ráfüggtem az alkoholra, amit mára sikerült csökkenteni, de magányomban ittam mert én hülye elmartam mindenkit magamtól majdnem a fogadott húgomat is, szorongás tönkretett. Ekkor elkezdtem liveozni youtubeon hogy emberekkel ismerkedhessek, ekkor romlott el nagyon a kapcsolat. Mivel bevonták a szórólapos munkát a lábam miatt ezért főnökömtől kaptam egy lehetőséget hogy hideghívó lehetek kötetlen munkaidőben, ezért fordított életet éltem, nappal aludtam, késő délutántól reggelig voltam fent és ilyenkor történtek ezek a liveok amit már bánok. Igen felvállalom kcsög voltam ami miatt zavartam apámat, mert igen miattam nem tudott aludni, sokszor hangos voltam és fenyegettem embereket, de nem érti hogy ez már a múlt és nem az az eredeti formám. Lényeg hogy az alkohol miatt nem tudták műteni a lábamat, ezért 2 évig otthon voltam, ami alatt majdnem minden héten csináltam ezeket az élőket, egész éjszaka. Itt romlott el minden, de már abbahagytam, most szórólapozok megint mert azóta jó a lábam, viszont egyfolytában szívja a vérem hogy ha ő meghal mi lesz velem. 190 ezerből nem élek meg egyedül? Dolgozok már, beleadok mindenbe amit kér( régen nem így volt mert mind elittam, tehát fejlődés van), igaz nem tudok főzni meg mosni de megtanulom, attól fél nem tudom ellátni magam. Miért lenne túl késő, 36 évesen?

2021. szept. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A végére ez kusza, hideghívó, alkohol? Probáld meg ujra valahogy tagoltabban, érthetőbben.
2021. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
mi az a "hideghívó"? (..hideghívó lehetek kötetlen munkaidőben,)
2021. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz szerinte mosni meg főzni, gondolom, azért is mérges, mert ezek rá maradnak. Szedd össze magad ígérgetés helyett, annak már nem fog hinni, csak ha csinálod.
2021. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!