Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek vannak pszichopata...

Kinek vannak pszichopata szülei? Hogy viselkednek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
itt? Mindenkinek.
2021. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Miből gondolod, hogy pszichopaták?
2021. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Kinek vannak elkényeztetett semmirekellő gyerekei?
2021. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

anyám : mártírkodó, kétszínű, hazudozó, manipulátor, rosszindulatú. Minden szavammal visszaél.Dühkitörései vannak, ordít, karmol. Megpróbál mindenkit összugrasztani (családon belül is)


apám: Öntelt p.cs, csak az a jó, amit ő kitalált. Ha mástól hall bármi jó ötletet, azt képtelen elismeri, pár hét múlva inkább ugy adja elő, mint ami a saját kútfejéből pattant ki. Rosszindulatú, brutálisan agresszív, hazudozó,Ordít, veri a családot, nárcisztikus, manipulál mindenkit.Néha egy hajszálon múlt, hogy nem gyilkolta le valamelyikünket.


Ami közös bennük, hogy kifelé megy a színház, mi vagyunk a tökéletes család. Azt hiszem élvezték, hogy terrorban tarthattak bennünket, hogy egy gyerekkel szinte bármit meg lehet csinálni, mert ki van szolgáltatva nekik.Már fiatalon egy csomo autoimmun betegségem lett a stressztől.

Tesóm olyan lett mint ők, én amint lehetett elköltöztem, 20 évesen már házasodtam, ami szerencsére jól sikerült.

Ja, és nem lumpenproletárok, egyetemet végzett középosztálybeliek.

2021. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
4: Sajnálom, hogy így történt. Rabtartóid és tenmagad mely korosztály vagytok?
2021. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

40 felett vagyok,már nem tartok kapcsolatot velük.

Nem értem a lepontozást. Tényeket írtam le. Vagy itt csupa olyanok vannak, mint ők? Akiknek nem tetszik , ha valaki elmenekül a karmaik közül?

2021. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Te meg olyan vagy aki behisztizik és személyeskedni kezd egy hülye lepontozás miatt egy olyan oldalon, ahol van akinek ez a hobbija, tök mindegy mi van az adott válaszban?
2021. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

Mindenkit lepontoztam, aki nem a kérdésre válaszolt vagy a kérdezőtől kérdezett. Ő választ akar és nem kérdést.


Anyám normális nő, apám nem pszichopata, csak alkoholista volt.

2021. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Kérdés mi pontosan a pszichopata.
2021. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
A 4-es elég jól leírta.
2021. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!