Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnál? Szerintetek...

Mit csinálnál? Szerintetek elmondjam nekik?

Figyelt kérdés

El akarom mondani nekik hogy van barátom. De van egy olyan elő story ami miatt nem merem.

Az elő story:

Szóval én 1 éve jártam kézizni ugyan oda ahová a barátom és a tesóm. A tesóm és a barátom az edzéseken külön pályán edzettek de ismerték egymást. Amikor két éve a tesóm abbahagyta a focit rám írt a barátom ( akkor még nem volt az) hogy miért hagyta abba stb. Majd 1 éve én is abbahagytam és akkor is rám írt. Majd 3 hónapig írogattunk aztán találkoztunk. Anyám egyik nap beszélt egy barátnőjével és hallottam hogy arról beszéltek hogy mit szólnának ha lenne egy barátom. De én már nagyon el akarom mondani mivel a barátom is el szeretné mondani a szüleinek. De ha megtudják a szüleim hogy 19 éves akkor megölnének.



2021. szept. 16. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
És te mennyi vagy? 12 vagy 42, hogy ez ekkora etwas? Vagy te is fiú vagy? Vagy most mi a bibi?
2021. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát elég hülyék, ha bajuk, ha 19 éves. Még ha 69 éves lenne, akkor jobban megérteném. Amúgy amíg nem muszáj, én ugyan nem mondanám el, minek?
2021. szept. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát.
2021. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2021. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
16
2021. szept. 16. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha te lány vagy, akkor hol a probléma?
2021. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

csak azert hiszed hogy oriasi lenne a gond,mert mar honapok ota titokban tartjatok akapcsolatotokat,vagy nem ez azigazi prpblema?

Szulo vagyok. Engem nem 3 ev korkulonbseg zavarna,hanem az,ha veletlen teherbe esnel,mertnem volt lehetosegem szulokent a parkapcsolatod elott vagy kezdeten gyoraan felhomalyositani a helyes fogamzasgatlasrol vagy arrol hogy nyugodtan forsulhatzs hozzam segitsegert, hamegis hulyeseget csinaltok.

szoval a magatok erdekeben csinaljatokugy mintha csak epp 1 honapja jottetek volna ossze, elotte meg csak baratok, haverok lettetek volna. Remelem .inden rendben lesz.

ennyi idosen azert a mai szulok nem lepodnek meg egy fiu baraton. a 19 ev inkabb csak azert aggaszthatja oket, merttudjak 19 evesen mar asracok mindenkivel szexelnenek aki csak engedi estegedmeg biztos feltenek

2021. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
3 év az nem nagy korkülönbség.
2021. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért ölnének meg? A vallásotok tiltja az élhető életet?
2021. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!