Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mely dolgok felol erdeklodhetu...

Mely dolgok felol erdeklodhetunk egy neveloszulotol a gyermekunkrol?

Figyelt kérdés

Tobb mint egy eve neveloszuloknel van a gyermek. Kerhet az edes szulo egy tajekoztatast, a gyermek valtozasairol, jelenlegi viselkedeserol?


Olyanra gondolok hogy ovodai viselkedesek, baratsagok, felismeri e a szamokat v betuket....teljesitmenyek.......stb


2021. szept. 19. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyamhivataltol kellene megkerdezned, mert itt fogsz kapni minden fele valaszt, de ok biztosat tud mondani.
2021. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, sőt maga is megnézheti...

Nyilván a nevelőszülőtől kéne informálódni.

2021. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha van kapcsolattartási jogod, miért ne lehetne?
2021. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen van kapcsolattartasi jogom, rendszeresek a talalkozoink.

Mivel nagyon sok pozitiv valtozas tortent a talalkozasokon, igy varom h jo dontes szulessen az ujratargyalason..

Nem szeretnem ha az onkormanyzat azzal vedekezne,, h mar tulsagosan beilleszkedett a gyermek a nevelocsaladhoz, igy nem lenne jo neki ha megbolygatnak lelki vilagat... Ezert is szeretnék en is pontosan tudni mindent amit tudnom kell a gyerekrol amire visszakerul...

Ezert akarok erdeklodni a neveloszuloktol, es irasban hogy nyoma legyen.

2021. szept. 19. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nálad megfelelőek a körülmények akkor az az érdekük, hogy saját családban nevelkedjenek és ne nevelőszülőnél.
2021. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, en is remelem h hamarosan, azaz novemberben jo dontes szuletik.
2021. szept. 19. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy legyen:)
2021. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
A gyereknek van gyámja, nála érdeklődj!
2021. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a felsorolt kérdések egyike se olyan amire valamiért nem kaphatnál választ.
2021. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Bármiről, ami a gyerekkel kapcsolatos.


Ahhoz azért komoly dolog kell, hogy kiemeljenek egy óvodás korút a családból és több mint egy évig neveloszuloknel legyen. Szívből remélem én is, hogy novemberben jó döntés születik majd, ami nem feltétlenül neked kedvező.

2021. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!