Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagál, ha a 19 éves...

Mit reagál, ha a 19 éves lányod elmondaná, hogy biszexualis és van barátnője is?

Figyelt kérdés
Állítása 7 éve tudja magáról. Illetve a mostani barátnője 15 éves. Egy iskolába járnak, a lányod végzős, a barátnője elsőéves. Korábbi kapcsolata tudomásod szerint nem volt. Persze simán lehetett neki titokban, mivel kollégista a középiskola kezdete óta, de te nem tudsz róla, hogy előtte lett volna bármilyen párja is.

2021. szept. 19. 18:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Három hete sincs iskola, és már ott van barátnője??? Nekem ez durva
2021. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%
Szóval ha meglátnád hogy a 15 éves húgod egy 19 éves sráccal jár, te teljesen nirmálisnak tartanád? A 15 éves még teljesen gyerek, lelkileg mindenképpen.
2021. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem minősítettelek pedofilnak, hisz nem kétévesre hajtasz: de ha nem lennél manipulatív hajlamú, nem egy kislányra másznál rá.
2021. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
74%

Legyetek boldogok!

Mégis mit kéne mondanom? :D

19 és 15 éves még bőven összeilik. A gyerek szüléshez egy férfi és egy nő kell, a szerelemhez két ember. Ezt már tudjuk 2000 éve.

2021. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
30%
Hogy illene már össze? Ebben a korban rohadt sok a négy év. Az egyik felnőtt a másik most került ki az általánosból. Miről beszélünk?
2021. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
89%

#36

Ja, de mikor 30-as herék hajtják a 16 éves lányokat, azzal minden rendben szokott lenni. Hagyjuk már. Nekem is volt 15 évesen 19 éves párom, mégsem haltam meg. 17 évesen vesztettem el a szüzességem is.

2021. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
#34 Ki mondta, hogy én hajtottam rá? A kolis gólyatáborban ismerkedtünk meg, én segítőként voltam ott, és azt hittem, hogy ő is segítőként van ott, mert úgy tűnt. Tehát én azt hittem, hogy idősebb, ilyen minimum 16, de inkább 17, csak nem ismerem abból adódóan, hogy négy tagintézmény van, és biztos egy másikban van, nem ott ahol én. Aztán ő kérdezett rá, hogy randizunk-e meg ilyenek. Szóval még csak nem is én kezdeményeztem. Kb a harmadik randi végén került szóba, hogy ki hány éves. Meg amúgy nincs teljesen négy év köztünk, én csak egy hónap múlva leszek 19, ő pedig kevesebb, mint öt hónap múlva lesz 16. Csak azért furcsálltam a korkülönbséges kiakadás mértékét, mert azért fiú-lány esetben nem szoktam látni, hogy az idősebbet instant manipulatív szexuális ragadozónak állítják be. Meg valaki, akinek törölték a válaszát azóta azt írta, hogy ez kb a törvényileg legális pedofília.
2021. szept. 20. 15:27
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, teljesen elfogadnám, ez nem is kérdés.

...mondjuk az anyjában is, meg bennem is van ilyen hajlam, tehát nem lepne meg egyáltalán. :D

2021. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!